En Komik Kurban Bayramı Karikatürleri

2 puan, ortalama: 5,00 2 puan, ortalama: 5,00 2 puan, ortalama: 5,00 2 puan, ortalama: 5,00 2 puan, ortalama: 5,00 (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
En Komik Kurban Bayramı Karikatürleri Tarifi

Kurban Bayramı’nda Sizi Neşelendirecek Karikatürler

En stresli anlarınızda bile denk geldiğiniz bir karikatür, tüm sıkıntınızı unutturabilir. Yüzünüzdeki gülücüklerin sebeplerinden biri de karikatür olabilir. Karikatür sanatındaki amaç da zaten bu yöndedir. İzahı olmayan durumların mizahı yapılarak; kişileri neşelendirmektir. Eh biraz da keyifsiz ve bitkin iseniz, en iyi ilaç biraz gülmektir.

Hazır Kurban Bayramı yaklaşıyorken, hem kavurmalar pişene kadar hem de çay biraz demlenene kadar yüzünüzde gülücükler açtıracak Kurban Bayramı karikatürleri listesi hazırladık. Komik kurban karikatürleri ile çevrenizdekileri de güldürebilirsiniz. Koyunların, kuzuların ve büyükbaş hayvanların dile geldiği bu kurbanlık komik karikatürler, bayramın neşeli detaylarından biri olarak hatırlarda kalabilir.

Bu satırlardaki kurban karikatürleri komik mesajlarını sevdiklerinize gösterip onların da bir nebze olsun neşelenmesine destek olabilirsiniz. Zor günlerden geçiyorsanız, moraliniz biraz bozuksa kurban karikatürleri listesini inceleyip neşenizi tazeleyebilirsiniz.!

Bu sene de kurban karikatürler ile şenlensin, kurbanlık karikatür arayanlara fikir olsun diye sizler için bol esprili görsel içeren bir liste hazırladık. Seçtiğimiz Kurban Bayramı karikatürleri Selçuk Erdem gibi ünlü karikatüristlerin kaleminden çıkmıştır. Yüzünüzden tebessüm, sofranızdan huzur eksik olmasın. İyi Bayramlar!

1) Bazen görünen köy kılavuz istemez :)

kurban bayramı karikatürleri

2) Eh, laf ağızdan bir kere çıkar, ne yapsak ki?

kurban karikatürleri selçuk erdem

3) Bazen de işler tahmin edilemeyecek kadar karışabilir :)

kurban bayramı karikatür

4) Bayramda bütün küsler barışır, dostluk kazanır…

kurban bayramı karikatürleri

5) Bayram, trafik ve trafikteki çaresiz kurbanlıklar. Çok tanıdık değil mi?

kurban bayramı kariktatür

6) Kurban paylarını unutmak olmaz tabi ki…

kurban bayramı

7) Sağlıklı beslenmenin şartlarından biridir protein :)

kurban karikatürü

8) Gülümseyin çekiyoruuuuuz, belki de kesiyoruz :)

kurban karikatürler

9) O işler öyle olmuyordu sanki? Bir terslik var ama nerede?

kurban komik karikatürler

10) Tatile nereye gitmek ister ki sizce?

kurban karikatürleri

Kahkaha Garantili Ramazan Capsleri

Kurban Capsleri Gülme Garantili 10 Tespit

En Komik Ramazan Tweetleri, Yaratıcı Tespitler

Kurban Bayramı Mesajları, En Güzel Hayırlı Dilekler

Kurban Bayramı Gelince Herkesin Mutlaka Yaşadığı 12 Durum

Önemli not: Sitemizde yayımlamış olduğumuz makaleler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır; geçerliliğini zamanla yitirebilir. Söz konusu besinin faydaları, iyi geldiği hastalıklar ve kullanım önerileri hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz. Besinler her bünyede farklı etki yaratabileceğinden, uygulamaya geçmeden önce mutlaka bir doktora danışmanız gerekmektedir. Bu durum göz ardı edildiğinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve yan etkilerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
En Komik Kurban Bayramı Karikatürleri 06.08.2018 tarihinde yayınladı.