Kahkaha Garantili Ramazan Capsleri 2020

3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 (3 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Kahkaha Garantili Ramazan Capsleri 2020 Tarifi

En Komik Ramazan Capsleri

11 ayın sultanı bereket paketinde bir miktar mizah da var :) Pek çoğumuzun oruç halindeyken aklından geçirdiği, merak ettiği durumlardan empati kurulmuş ramazan capsleri ortak duyguların tercümanı oluyor. Uzun pide kuyrukları, her yıl ısrarla sorulan aynı sorular, ezan vakti, sahur mahmurluğu bunlardan yalnızca birkaçı.

Sabır ve tahammül sınırlarının tatlı tatlı zorlandığı ramazan ayının kutsal fakat aynı zamanda da komik durumlara sahne olan yönleriyle iftar vaktine kadar sizleri eğlendirelim istedik. Ramazan capsleri 2020 yılında da sizleri epey güldüreceğe benziyor.

Pek çoğumuzun ortak ruh halini adeta seslendiren ramazan capsleri bu yazıda size özel olarak derlendi. Elbette işin şakasındayız, belki siz de ramazan ayı capsleri ile kendinizden yansımalar bulabilirsiniz!

İmam bey, ne yapıyorsunuz?

Belli ki mutfaklarda tariflerimiz pişiyor, yoksa böyle kokmazdı ;)

Soruyorlardı, bıkıp usanmadan her ramazan aynı soruyu soruyorlardı…

Koca gün geçer de o son bir saat geçmez ya işte…

Hadi ama! Hangimiz televizyon dizilerindeki gibi uyanıyoruz ki…

+ Gitmek zorunda mısın?

– Pide kuyruğuna gireceğim…

Bazıları konuyu çok yanlış anlamış :)

Okunmamıştır daha, okunsa duramazdın.

Ramazan Tweetleri Yaratıcı Tespitler

3 milyon kişinin takip ettiği Youtube kanalımızda videolu tariflerimizi bulabilirsiniz.

4 milyondan fazla kişinin indirdiği Nefis Yemek Tarifleri uygulaması ile 600.000'den fazla denenmiş tarif her zaman yanınızda. Hemen siz de indirin.

Önemli not: Sitemizde yayımlamış olduğumuz makaleler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır; geçerliliğini zamanla yitirebilir. Söz konusu besinin faydaları, iyi geldiği hastalıklar ve kullanım önerileri hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz. Besinler her bünyede farklı etki yaratabileceğinden, uygulamaya geçmeden önce mutlaka bir doktora danışmanız gerekmektedir. Bu durum göz ardı edildiğinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve yan etkilerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
Kahkaha Garantili Ramazan Capsleri 2020 23.05.2018 tarihinde yayınladı.