En Komik Ramazan Tweetleri, Yaratıcı Tespitler

3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 3 puan, ortalama: 5,00 (3 oy, ortalama: 5,00 / 5)
En Komik Ramazan Tweetleri, Yaratıcı Tespitler Tarifi

Açlığınızı Unutturacak Ramazan Tweetleri

Sosyal medya kullanıcılarının mizah zekası ramazan ayında da kendine özgü espriler ve yaratıcı tespitlerle twitter aleminde kol geziyor.

Uzun saatler açlık ve susuzluğa sabretmek, sahura yarı uyur yarı uyanır kalkmak, sorulan aynı garip sorular ve klişeleşmiş ramazan programları gibi ramazanla özdeşleşmiş hepimizin mutlaka aklından geçirdiği, empati kurabildiği durumlar söz konusu. Bu durum twitter kullanıcılarının gözünden kaçmamış olsa gerek, ibretlik tespitler yapmışlar…

Elbette işin esprisindeyiz, ramazan tweetleri ile siz de iftar vakti gelene kadar biraz açlığınızı unutup gülümsemeye ne dersiniz? Bakalım, en komik ramazan tweetleri listemizde neler var?

Soru başına kaç lira inşallah hocam?

Yufka ekmek is coming! Yerken iyi ama :)

 

 

Her ihtimale karşı…

Güllaca sahip çıkalım! Bu arada çok güzel güllaç tariflerimiz var, kaçmaz yani ;)

 

Nerede o eski ramazanlar?

Zenginin halinden anlamak için ne yapmalı? Enter.

Emin misin?

 

Ne yaptın sen ramazan bereket?

 

 

 

Sabri reyizden inciler :)

 

 

 

 

Kahkaha Garantili Ramazan Capsleri

3 milyon kişinin takip ettiği Youtube kanalımızda videolu tariflerimizi bulabilirsiniz.

4 milyondan fazla kişinin indirdiği Nefis Yemek Tarifleri uygulaması ile 600.000'den fazla denenmiş tarif her zaman yanınızda. Hemen siz de indirin.

Önemli not: Sitemizde yayımlamış olduğumuz makaleler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır; geçerliliğini zamanla yitirebilir. Söz konusu besinin faydaları, iyi geldiği hastalıklar ve kullanım önerileri hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz. Besinler her bünyede farklı etki yaratabileceğinden, uygulamaya geçmeden önce mutlaka bir doktora danışmanız gerekmektedir. Bu durum göz ardı edildiğinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve yan etkilerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
En Komik Ramazan Tweetleri, Yaratıcı Tespitler 24.05.2018 tarihinde yayınladı.