Sen de üye ol, beğendiklerini tarif defterine ekle, sevdiğin yazarları takip et, yeni tarifleri kaçırma.

Fikir verebilir misiniz ?

0

Kayınvalidem yaklaşık 1 sene önce safra kesesi ameliyatı olmuştu. Şimdi sıkıntıları hala devam ediyor. Çok afedersiniz tuvaletini yapamadığı için tansiyon yükselmesi , ateş yükselmesi uyuyorsa nefes alamayacak gibi olması uyanması . Her gece rahatsızlanmasi. Tamam bitti yaptım dedigi anda ise titreme başlaması , sabah uyandığında bir zaman sağ böğründe ağrı olması.Doktora gitti doktordan hiçbir sonuç alamadı virus ortamında da tekrar gidip onların elinde oyuncak olmak istemediği için gidemiyor evde kendi kendine idare ediyor. Daha önce başınıza geldi mi ya da yakınlarınızdan duydunuz mu yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Kategori:
29.10.2020, 16:55

4 Cevap

1

Annem safra kesesi ameliyatı oldu yaklaşık 3 yıl olacak ama bahsettiğiniz gibi bir durum yaşamadı. Doktora gorunmesinde fayda var.

0

Cok teşekkür ederim Gamze Hanım sağolun

30.10.2020, 12:41
2

Virüs ortamında defalarca kez hastaneye gitmek zorunda kaldım çünkü kar zarar olarak bakınca olaya gitmem daha doğruydu. Ne olduğunu bilmiyosunuz belki de ciddi bi durum ve siz erteledikçe daha kötü olacak. Virüs ortamında doktorların elinde oyuncak olmamak için şu anlattıklatınızı çekip durmak da ne bileyim..

30.10.2020, 13:59
0

Haklısınız bende aynı şeyi söylüyorum ama korkuyor gitmek istemiyor bende ısrar ettim bir kaç kez sonra sorumluluk almak istemedim çareyi buralarda çevremde aramaya başladım teşekkür ederim fikriniz için 🌺

30.10.2020, 21:18

Senin Cevabın

Üzgünüz ancak cevap yazabilmek için öncelikle üye girişi yapmalısınız.
Üye değilseniz lütfen üye olunuz.

Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.
- ya da -
Üye değil misiniz? Hemen Kayıt Olun

500bin+ tarif · Her gün 300 yeni tarif
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.
Uygulama kullandığınız için buradan giriş yapmanız mümkün değil.
Haberdar olmak ister misiniz?
Popüler tariflerden ilk siz haberdar olmak ister misiniz?
Evet istiyorum
Daha sonra