Yorumlar (599)
Yeni Gelen Yorumlar
 • Amine

  Elinize saglik cok guzel gorunuyor

 • Profil fotoğrafı

  Elinize sağlık cok güzel görünüyor olsa da yesek keşke

 • Profil fotoğrafı

  Çok güzel yapmışsınız. ben de yaptım ama benimkisi yırtıldı sizinki gibi incelmedi. Arkadaşlarım un markasının önemli olduğunu söyledi. Hamurunu katı da yapmadım. Unun markasını öğrenebilir miyim.

 • Profil fotoğrafı

  cok guzel ellerinize saglik denicm bende

 • ayşe yılmaz

  süper olmuş elinize sağlık videolu olması çok güzel ilk fırsatta deneyeceğim

 • Esra Atalar Birinci

  Günaydın Canan Hanım :) Allah bütün çocukları korusun ve ailelerine bağışlasın. Zaman çok çabuk geçiyor ve birde bakmışsın ki çocuklar büyümüş. Şimdilik bizim evimizin neşesi de küçük kızım. Hamur işleri yapılırken, hamur ile oynamayı çok seviyor:) Bizde öpüyoruz sizi:)

  Annem ve kardeşlerimden de size selamlar, hoşçakalın…

 • Canan Gunduz

  Sevim hanım merhabalar,ellerinize sağlık börek şahane olmuş çıtırlığı resimden bile belli bıçağın kestiği ses duyuluyor gibi :))))))…siz becerikli annenin becerikli kızlarını zaten tanıyorduk ama resimde ki pembişli güzeller güzelini tanımıyorduk …Çok çok güzel maşallah ….Allah nazarlardan korusun şansı bahtı güzel olsun Allah iyilerle karşılaştırsın..sizlerle sevdikleri ile beraber uzun çok uzun yıllar sağlıkla sıhhatle birlikte olursunuz inşallah AMİN…Sevim hanım siz 2 kuşak beceriklisiniz ama 3.kuşak daha bu yaşta pür dikkat anneannenin börek yapışını ellerini koymuş bu kadar dikkatli izliyorsa seyrediyorsa bu küçük hanımefendi sizleri geçecek her halde :))) sizler gibi hamarat olacağı şimdiden belli… tekrar maşallah….

  Hoşçakalın

  • Esra Atalar Birinci

   Merhaba Canan Hanım, güzel mesajınız için çok teşekkür ederim. O pembiş benim kızım, söylediğiniz her şeye kocaman bir AMİN diyorum :) Sevgilerle…

   • Canan Gunduz

    Esra hanımcım günaydın :)))))) kızınız gerçekten çok güzel çok tatlı …..tekrar Allah sizlere bağışlasın..Allah herkesin evladını bizlerimkileri de korusun AMİN ve olmayanlara da hayırlısı ile evlat sevgisini tattırsın…Esra hanımcım bizimkiler büyüdüğünden midir nedir..ben küçük çocuk çok özlemişim…hatta dün gece bile bizimkilerin bebeklik resimlerine baktım…. ben küçük bebek küçük çocuk çok özlemişim…çevrem de de hiç yok ……üyelerinizin profil resimlerin de bebiş, çocuk resmi görünce çok seviniyorum mesaj yazmadan duramıyorum…:)))))))))sizin fıstığın resmini görünce de hele böyle merakla seyrettiğini görünce çok çok hoşuma gitti….tüm çocukların sağlıkla sıhhatle bahtları güzel olsun… Allah bağışlasın AMİN …dediğim gibi çok hamarat olacağı şimdiden belli..soya çekim işte tam da bu :)))))))))))) küçük hanımefendiyi ve sizi öpüyorum Sevim hanıma ve kardeşlerinize de selamlar…..

    Hoşçakalın

 • Profil fotoğrafı

  ıspanaklı börek yaptım ama bu tarifte değil ama eminim buda güzel olur bunuda denicam kesinlikle

 • Gül Eren

  cok severim ellerinize saglik

 • Nazlı Bakırcı

  Hamileyım nadiren canım özellikle birsey çeker ama bunu gerçekten canım istedi:) ellerinize sağlık ben de nefsim kör olsun diye hazır yufka ile yapayım bari;)

NYT Yazar
Tarifler Geri
Videolar Geri