Yorumlar (374)
Yeni Gelen Yorumlar
 • Gönülün mutfağı

  Marifetli arkadaşım ellerine emeğine sağlık çok güzel görünüyor afiyetle yiyin inşallah sevgiler öpüyorum kocaman seni :)

  • Mutfakta Sevgi Var

   ALLAH ANNE ne sağlık versin. Benim canım ANNECİĞİM de böyle karışık turşu yapardı bir harika olurdu. Şimdi ne ANNEMİ ne de yaptığı güzel şeyleri bulabiliyorum. Resimden belli nasıl güzel olduğu. Ellerinize sağlık öpüyorum ANNE ne selamlar.

   • Nesli'nin Mutfağı

    Kelimelerim kifayetsiz şuanda. …..
    İçime işledi yazdıkların canım ya :-(
    Annemi kaybetme korkusu beni çok korkutuyor düşündürüyor bazen :-( onu görememek, yaptıklarını yiyememek, gittiğimde onu orda bulamamak.. Kim kucaklar onun gibi sonra kim der bana kakaolu kurabiyem, kavrulmuş fıstığım Neslişim :-( Allahım annesi olmayan herkese sabır versin olanlarda ne olur kıymet bilsin .. Allahım onları başımızdan eksik etmesin inşaAllah AMİN
    Yazdığın 2 kelime beni mahvetti.
    Allahım annenin mekanını cennet eylesin inşaAllah canım ne desem bilemedim kusuruma bakma çok öpüyorum arkadaşım ❤ ❤

   • Mutfakta Sevgi Var

    Ne kusuru canım benim. Üzülmen için yazmadım asıl sen kusura bakma. ANNEnin yerini hiç kimse tutamıyor. ALLAH ANNEni başından eksik etmesin. Öpüyorum güzelim iyi geceler.

   • Nesli'nin Mutfağı

    Allah razı olsun canım benim Amin İnşaAllah sağolasın kuzucum. . Sen üzmedin ki canım benim Estağfurullah dediğin gibi annenin yerini kimse tutmaz ondan canım işte o düşünceler hep aklıma geliyor arasıra Allahım kıymetini bilmeyenlerden eylemesin inşaAllah AMİN ❤ ❤ öpüyorum tatlım

  • Nesli'nin Mutfağı

   Teşekkür ederim canım benim sağolasın öpüldün tatlım ♡ ♡ ♡ ♡

NYT Yazar
Tarifler Geri
Videolar Geri