Yorumlar (1697)
Yeni Gelen Yorumlar
 • tugce aciksoz

  Ya siz ne kadar candan ne kadar sevecen ne kadar alçakgönüllü bi kadınsınız maşallah. Herkese ne kadar güzel cevaplar yazmışsınız. Allah razı olsun. Allah gönlünüze göre versin. 😊

  • Chef Zeytin

   Ay Allah sizden de razı olsun Tuğçe hanımcım, ne kadar harika sözler bunlar..😍😍 Duygulandırdınız beni, çok ama çok teşekkür ederim🙏, ne mutlu bana böyle düşünüyorsanız :)) Amin Amin inşallah, hepimizin, sizin de gönlünüze göre versin Yarabbim, evlatlarınızdan yüzünüz gülsün hep, şansları bahtları açık olsun dilerim.. Kalpten sevgilerimle :)🤗❤️❤️😘

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Dilek Hanım :)) Ben de size çok çok teşekkür ederim bu güzel ve pozitif yorumunuz için, tarifimi denemenize çok memnun oldum, beğendiyseniz ne mutlu bana :)) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler, ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de gerçekten harika olmuş, görüntüsü müthiş, tam kıvamında :) Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle :)

 • tugce aciksoz

  Vanilya yerine kabartma tozu koymuşum o dokuyu yakalayamadım maalesef. Ama tadı çok güzeldi. 15 aylık bebeklerim bile çok sevdi 😋

  • Chef Zeytin

   Merhabalar Tuğçe Hanım :)) Çok teşekkür ediyorum bu harika yorumunuz için :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık :) Afiyetler olsun yavrularınıza da, çok sevindim sevmelerine :) Allah bağışlasın, maşallah.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Profil fotoğrafı

  Çok çok çok güzelll bir tariff çok teşekkürler tarifinizi bizimle paylaştıgınız için. Yedigim en güzel browni 😍❤❤❤

  • Chef Zeytin

   Merhabalar :)) Ben de size çok çok teşekkür ediyorum bu harika yorumunuz için, böyle şeyler duymak ne kadar güzel bilemezsiniz :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık, siz de harika yapmışsınız gerçekten, çok nefis görünüyor bayıldım :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Profil fotoğrafı

  tek kelimeyle mukemmel bayildim resimde yukleyecegim tarif icin cok tesekkurler

  • Chef Zeytin

   Merhabalar Merve Hanım :)) Ben de size çok çok teşekkür ediyorum bu harika yorumunuz için :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de şahane olmuş gerçekten, bayıldım :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Necibe Hanım :)) Çok teşekkür ediyorum bu güzel ve olumlu yorumunuz için :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de mükemmel görünüyor, harika olmuş :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Profil fotoğrafı

  Merhaba, tarifinizin üzerine sütlü bir krema yaparak servis etsem pasta gibi sizce nasıl olur

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Tuğba Hanım :)) Çok teşekkür ediyorum bu güzel ve olumlu yorumunuz için :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de mükemmel görünüyor, harika olmuş :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Profil fotoğrafı

  akşam yapsak sabah yesek kurur mü acaba

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Aybike Hanım :)) Çok teşekkür ediyorum bu güzel ve olumlu yorumunuz için :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownienize de bayıldım gerçekten, şahane yapmışsınız :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Melek Yıldırım

  cok lezzetli oldu margarinle yaptm ben cok tesekkurler. böyle lezzetli tarifler sunmaya devam chefim

  • Chef Zeytin

   Melek Hanım merhabalar :)) Çoook teşekkür ediyorum bu harika yorumunuz için :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de dört dörtlük olmuş, kusursuz görünüyor, çok beğendim :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • tugce aciksoz

  Tereyağ yerine margarin kullansak tadında çok değişiklik olur mu acaba 🤔

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Beste Hanım :)) Çok teşekkür ediyorum bu güzel ve olumlu yorumunuz için :) Çok mutlu oldum tarifimi denemenize ve beğenmenize, ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de harika olmuş gerçekten, çok nefis görünüyor :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Maya Hanım :)) Çok teşekkür ediyorum bu güzel yorumunuz için, tarifimi denemenize ve beğenmenize çok sevindim :) Ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de çok güzel görünüyor :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Oya Hanım :)) Çook teşekkür ediyorum bu harika yorumunuz için, çok mutlu ettiniz beni :)) Ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de şahane olmuş gerçekten, çok çok güzel görünüyor, ben de bayıldımmm :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Profil fotoğrafı

  merhabalar 200 Gr yazıyor çikolata için iki paket alsam yeterli olur mu

 • Profil fotoğrafı

  merhaba, birazdan tarifinizi yapicam ama beyaz çikolatalı vişneli browni yapmak istersem bitterle beraber beyaz çikolatayı da eritip o şekilde mi kullanmam gerekiyor ya da hangi aşamada eklemeliyim beyaz çikolatayı ?

  • Chef Zeytin

   Merhaba Senem Hanım, bu beyaz çikolatayı nasıl kullanmak istediğinize bağlı. Eritmek mi istiyorsunuz ya da içine parçalar halinde kırıp karıştırmak mı istiyorsunuz? Erimiş olsun isterseniz, bitterle beraber eritmeniz gerekir, yine toplam çikolata gramajını verdiğim miktarda tutacak şekilde ama beyaz çikolatanın şeker yüzdesi bitterden farklı olduğu için, brownienin tatlılık dengesini değiştirecektir ve muhtemelen şekerini azaltmak gerekir ama bizzat böyle bir şey denemediğim için tam ne kadar şeker koymanız gerektiğini söyleyemem. İçinde beyaz çikolata parçaları olsun derseniz de son aşamada hamurun içine, katı halde çikolata parçaları olarak karıştırırsınız ancak bu durumda da ekstra çikolata ilavesi olacağı için yine şeker miktarına müdahale etmek gerekecektir. Dolayısıyla arzu ediyorsanız kendiniz deneyip sonucu test edebilirsiniz, ben bu konuda denemesini yapmadan net bir şey söyleyemiyorum çünkü tamamen farklı bir tarif oluşabilir.

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Betül Hanım :)) Çok teşekkür ediyorum bu güzel, olumlu yorumunuz için, tarifimi denemenize ve beğenmenize çok mutlu oldum :)) Ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de süper olmuş, çok güzel ve iştah açıcı görünüyor, bayıldım :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Buket Hanım :)) Ben de size çok teşekkür ederim harika sözleriniz için, bu kadar beğenmiş olmanıza nasıl mutlu oldum anlatamam :)) Sizin de ellerinize, emeğinize sağlık, sizin brownieniz de muhteşem olmuş, çok lezzetli gözüküyor gerçekten :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

 • Chef Zeytin

  Merhabalar Fatma Hanım :)) Ben de size çok teşekkür ediyorum bu güzel, olumlu yorumunuz için, tarifimi denemenize ve beğenmenize çok mutlu oldum :)) Ellerinize, emeğinize sağlık, siz de çok çok güzel yapmışsınız gerçekten, kusursuz görünüyor bayıldım :) Fotoğraf paylaşımınız için de ayrıca çok teşekkürler. Afiyetler olsun tadına bakan herkese.. Hayırlı, mutlu günler dilerim, selam ve sevgilerimle.. :)

NYT Yazar
Tarifler Geri
Videolar Geri