2021 Burç Yorumları: Sürpriz Gelişmeler

Pandora’nın Kutusunu Açıyoruz ;)

2021’de Burçları Neler Bekliyor?

Su gibi akıp geçen 2020… Acısıyla tatlısıyla ne günler geçirdiniz şöyle bir düşünün. Ekonomik iniş çıkışlar, duygusal değişimler, hayatınızdan gidenler ve hayatınıza merhaba diyenler… Günlük yaşantınızı etkileyen tüm bu değişimler, astrolojiye göre yıldızların hareketlerinden dolayı yaşanmaktadır. Her sene olduğu gibi daha net kararlı adımlarla pek çok şeyi başarabilirsiniz. Peki burçlarınız bu noktada ne kadar etkili olacaktır hiç düşündünüz mü? Burçlar 2021 senesinde size neler getirecek şöyle bir düşünelim istedik ve 2021 burç yorumları hakkında bir yazı hazırladık.

2021 yılında sağlık, aşk, evlilik, sosyal yaşam ve finansal durumunuz hakkında ihtimalleri merak ediyorsanız, 2021 yılı burç yorumları yazımıza hemen başlayalım. İfade ettiğimiz burç yorumları 2021 günlerinde size neler kazandırabilir, sizden neler alabilir şöyle bir tahminde bulunalım.

Yıldızınız açık, şansınız bol olsun!

2021 Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

2021 yılında Koç burcunu bekleyen birçok sürpriz olacak. Özellikle de aile ve sosyal yaşantılarında gelgitler yaşayan Koç burçları, en sonunda bir düzen alacak ve harika sosyal bağlar kuracak. Maddi açıdan biraz zor geçse de 2021 ilk dönemleri, yıl ortalarına doğru şöyle bir oh çekebilecek. Ekonomik sıkıntılara karşı asla pes etmeyin ve bu zorlu günlerin de gideceğini hatırlayın. Bu sene içinde psikolojik açıdan her gününüz bir olmayabilir. Bu nedenle çevrenize karşı bir nebze daha hassas olmanızda fayda olacak. Yoksa bir sabah uyanıp “Seni dün kırdığım için özür dilerim.” diye arayacak arkadaş listeniz uzayabilir. 2021 Koç burçları için duygusallığın daha da ön planda olduğu bir sene olabilir. Bekarlar belki de bu yaz, hayatınızın aşkını bulabilirsiniz :)

koç burcu

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu için 2021 yılı, değişmeyen tek şeyin değişim olduğu bir sene olacak. Yeniliklere açık olun. Bu sene çevreniz için oldukça faydalı işlerde yer alabilirsiniz. Daha sosyal ve daha düşünceli geçecek bu günlerde, hem vicdan hem de kalben çok zenginleşeceksiniz. Tabii bu davranışlarınızın karşılığını da alabilirsiniz. Hayatınızdaki bu değişimler sizi daha huzurlu ve genç hissettirecek. Tüm yaş grupları için, Merkür etkisini gösterecek ve Boğa burçları çoğu zaman dinamik günler geçirecek. Karşınıza çıkan seçeneklerde kalbinizi dinleyip karar verdiğinizde 2021 yılının her anı daha verimli ve kararlı geçecektir. Sağlığınıza bu sene de önem vermelisiniz. Mevsim değişimleri Boğa burcunu bu yıl daha fazla etkileyebilir. Aman dikkat!

boğa burcu

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Duygusal kazançların bol olduğu İkizler burcu, 2021 yılında tüm manevi işlerini birkaç adım ileriye götürecek gibi görünüyor. Evlilik yolunda ilerleyenlerin işleri daha kolay halledilebilecek. Aman telaş yapmayın aradığınız her şeyi rahatça bulabileceksiniz. Çünkü bu sene sizin seneniz. Venüs’ün etkisinden dolayı önce kalple düşünüp yine kalple hareket edeceksiniz. Resmi işlerinizde ve iş hayatınızda keskin zekanızı kullanıp net kararlar vermelisiniz. Çünkü ikna yeteneğiniz ile pek çok iş detayını olumlu sonuçlandıracaksınız. Ocak ayından yılın son gününe kadar sizi pozitif duygular bekliyor olacak. Yeter ki siz de pozitif düşünmeyi tercih edin :)

ikizler burcu

Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkiler de biraz stresli günleri bekleyen Yengeç burcu, 2021 yılında çok iyi düşünerek hareket etmelidir. Ev ve aşk hayatında bunalımlı zamanların yaşanması söz konusu olabilir. 2021’de hareketli başlayacaklarını ifade edebiliriz. Yeni bir yıl yeni bir ekonomik durumu da getirecektir. Mali işlerde zorluk çekmeyecek Yengeç burçları, yine de harcamalarına dikkat etmelidir. Özellikle de bahar aylarına doğru beklenmeyen sürprizler, cüzdanı etkileyebilir. Bu sene kendinizi çevrenizden daha fazla düşünün ve artık eğlenmek için fırsatlar oluşturun. Çünkü 2021 neşenin ve keyfin bir yılı olarak, size merhaba diyecektir!

yengeç burcu

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burcunu 2021 senesinde iş yenilikleri bekliyor olacak. Ofis ortamında yapılan bazı değişimler sizi de etkileyebilir. Endişelenmeyin, gayet güzel değişimler bunlar. Terfi alabilirsiniz yahut maaşınıza biraz eklemeler yapılabilir. Bu sene sizin kariyer yılınız olacak. Mevsim geçişlerinde mutlaka stresli günleriniz olacak. Fakat bu sizi yıldırmasın. Doğan her güneşin ardından size harika haberler gelecek. Özel hayatınızda ise yeni insanlar karşınıza çıkabilir. Evli kişilerin ise yeniliği bir bebek haberi olabilir. 2021 Aslan burcuna pek çok yenilik getirecek. Bu sene sağlığınıza dikkat edin ve atılan adımlarda iki defa düşünün.

aslan burcu

Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)

2021 sizin pek çok yeniliği keşfedeceğiniz bir yıl olabilir. Başak burçları bu yılda aile sorunlarının üstesinden gelip güneşli günlere uyanacak. İş ve ev yaşamında denge kurulan, çok gezilecek ve keşfedilecek bir yıl sizi bekliyor. Merkür sizin için harekete geçiyor ve doğru adımlar atmanızı destekleyecek. İşinize kendinizi verdiğiniz, aynı zamanda sosyal yaşantıya da vakit ayırdığınız bir yıla hazır olun. Ekonomik sorunları düzeltip daha renkli günler geçireceksiniz. Bir süredir hayatına yeni birini almak isteyenlerin de kısmeti kapıda gibi, ne dersiniz? 2021’de aşk insanı olmaya hazır mısınız?

başak burcu

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burçları 2021’de anlayışlı ve sakin kalmayı başarmalıdır. Karşılarına gelecek her sorunda mantıkla hareket edip en iyi sonuca ulaşabilirler. Bu yıl Terazi burçları finansal açıdan dalgalanmalara şahit olabilir. Bu nedenle akıllı davranıp harcamaları düzenlemek gerek. Yaz aylarına doğru en yakın çevrenizden dürüst olmayan kişilerle karşılaşıp canınızı sıkabilirsiniz. Böyle anlarda biraz bencillik yapıp kendinizi düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Sonbahara doğru geldiğinizde ise hem aile hem de iş hayatında harika bir düzen kurabilirsiniz. Olumlu sonuçlar almak için sabretmeyi ve sakin kalmayı unutmayın!

terazi burcu

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Güçlü iradeye sahip olan Akrep burçları, bu sene değişimlerden epey etkilenecek gibi görünüyor. Aşk yaşamında emin kararlar verip ticari işlerde ise mantıklı işler yapmalıdır. Evlenecek olanların ise önüne engeller çıksa da sakin kalıp her şeyi yoluna koyabilir. Merkür’ün pozitif enerjisi Akrep burcuna yansıyacak ve yaza doğru fiziksel enerjiyi destekleyecektir. İletişim konusunda çevresine karşı hassas olması gereklidir. En ufak bir yanlış anlaşılma büyük sosyal sorunlara neden olabilir. Maddi açıdan Akrep burcu için ciddi sorunların olmadığı da ifade edilebilir.

akrep burcu

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Hırslı karaktere sahip olan Yay kişileri, yoğun tempolu günlerde de hırslarından vazgeçmemeli. İş hayatında oluşacak tüm sorunları kendine olan güvenleri ve hırsı ile aşabilirler. Bahar aylarının gelmesiyle beraber Yay burcuna enerji, neşe ve keyif gelecek. Güneşin tadını almalısınız bu dönemlerde. Sağlık açısından da şifalı günler sizin olacak. Tedbirli olmanız sayesinde sağlığınızı tüm yıl kontrol altında tutabilirsiniz. Bahar ve yaz telaşlarından dolayı kendinize vakit ayıramadığınız için yılın son aylarını iyi değerlendirmelisiniz. Yıl içindeki tüm emeklerinizin karşılığı yılın sonuna doğru size verilecektir.

yay burcu

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

2020’den kalan bunalımlara bu yıl son vereceksiniz. Huzurlu ve stressiz bir 2021 yılı sizi bekliyor duygusal Oğlaklar :) Kariyerinize önem verirken yine yalnızlığınıza olan aşkınızdan vazgeçmeyeceksiniz. Bekar kişiler yıl ortasına doğru güzel haberler alacak. Bu yıl stresi kendinizden uzak tutmalısınız. Stresi hayatın her noktasına alırsanız sağlığınız bu durumdan etkilenebilir. 2021’in her döneminde alacağınız kararları kalbinizle düşünüp mantık süzgecinden geçirmeyi de ihmal etmeyin.

oğlak burcu

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

Yıldızlara göre Kova burcu, 2021 yılında çok şanslı günler geçirecek. Sizinle aynı görüşe sahip kişilerle daha iyi iletişim kuracağınız bir yıl geliyor. Klişelerden uzak şekilde geçecek bu sene, epey renkli olacak gibi görünüyor. Bahar başında iş hayatında daha azimli ve kararlı olacaksınız. Bu hırsınız sizi iş ortamında daha aktif hale getirecek. Ufak tefek engeller çıksa da yaşamın her alanında, Kova burcu sabrı ve hırsı ile bu engelleri de ortadan kaldıracak. Henüz hayatında 2. kişiyi almamış kişilere ise ruh eşi haberini de verelim :)

kova burcu

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu kişileri, 2021 yılında çok emin adımlar atmalı. Belki bu sene içinde birkaç arkadaşınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Çünkü menfaat için etrafınızda dolaşan kişiler size zarar vermek isteyebilir. Duygusal kararlar vermek için sosyal baskı altından kurtulmanız gerekecek. Sabırlı şekilde ilerlediğinizde, aldığınız kararlardan pişman olmayacaksınız. Neptün, Balık burcu için çok doğru hareketlerde bulunabilir. Yeni yılın başında iyimser olan ruh haliniz, bahar döneminde tempoya nasıl ayak uyduracak kim bilir! Bu nedenle sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü iş ve ev yaşamı arasında koştururken, bolca enerjiye ihtiyacınız olacak. 2020’de hata olduğunu düşündüğünüz her şeyi 2021’de telafi edecek şansınız olacak. Bu sene çok şanslı görünüyor!

balık burcu

Kaynak Siteler

www.aburc.com

atolyesimya.com

www.falsozlugu.com

3 milyon kişinin takip ettiği Youtube kanalımızda videolu tariflerimizi bulabilirsiniz.

4 milyondan fazla kişinin indirdiği Nefis Yemek Tarifleri uygulaması ile 700.000'den fazla denenmiş tarif her zaman yanınızda. Hemen siz de indirin.

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz.

Yaptığın yorumlarla diğerlerine yardımcı ol.

NYT Yazar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Lazanya (Kendi Yorumumla) Tarifi
Lazanya (Kendi Yorumumla)4-6 kişilik, 15dk Pişirme, 45dk Hazırlama52
Yeşillikli Karnabahar Kısırı (Kendi Yorumumla) Tarifi
Yeşillikli Karnabahar Kısırı (Kendi Yorumumla)1-2 kişilik, 10dk Pişirme, 20dk Hazırlama2
Farklı Yorumuyla Kremşantili Islak Kek Tarifi
Farklı Yorumuyla Kremşantili Islak Kek2-4 kişilik, 20dk Pişirme, 5dk Hazırlama22
Sürpriz Muhallebi Tarifi
Sürpriz Muhallebi6-8 kişilik, 15dk Pişirme, 10dk Hazırlama156
Sürpriz Kek Tarifi
Sürpriz Kek6-8 kişilik, 35dk Pişirme, 15dk Hazırlama11
Sürpriz Çilek Tarifi
Sürpriz Çilek4-6 kişilik, 5dk Pişirme, 15dk Hazırlama92
Sürpriz Pasta Tarifi
Sürpriz Pasta12-14 kişilik, 30dk Pişirme, 10dk Hazırlama22
Sürpriz Çokobomb Tarifi
Sürpriz Çokobomb4-6 kişilik, 15dk Pişirme, 45dk Hazırlama84
Sürpriz Kek Tarifi
Sürpriz Kek10-12 kişilik, 25dk Pişirme, 30dk Hazırlama9
Reflü ve Gastriti Olanlar Ramazanda Nasıl Beslenmeli? Tarifi
Reflü ve Gastriti Olanlar Ramazanda Nasıl Beslenmeli?

Reflü ve Gastrit Hastaları Oruç Tutabilir Mi? Mide sorunları insanlar için çok rahatsız edici bir…

Ramazan Bayramı Yurt Dışı 7 Tur Fırsatı Tarifi
Ramazan Bayramı Yurt Dışı 7 Tur Fırsatı

Ramazan Bayramı Yurt Dışı Tatili 2021 7’den 70’e tüm Müslüman aleminin hasretle beklediği mübarek ramazan…

Ramazan Ayının Önemi, Nelere Dikkat Edilmeli? Tarifi
Ramazan Ayının Önemi, Nelere Dikkat Edilmeli?

Ramazan Ayı En Doğru Nasıl Yaşanır? İslam inancında önemli bir yere sahip ramazan ayı, sosyal…

Üsküdar İftar Mekanları: En İyi 11 Restoran Tarifi
Üsküdar İftar Mekanları: En İyi 11 Restoran

Üsküdar'da Nerede İftar Yapılır? Ramazan ayının hayırlı bereketi ve tüm neşesi üzerinizde olsun! İslam aleminin…

Market Zincirleri Ramazan Paketi Fiyatları 2021 İçindekiler Tarifi
Market Zincirleri Ramazan Paketi Fiyatları 2021 İçindekiler

Bereketli Ramazan Paketi 2021 Fiyatları Ramazan paketi 2021 ramazan günlerinde de birçok ailenin ihtiyacını karşılayacak…

2021 Yılında Ramazan Kaç Gün Sürecek? Tarifi
2021 Yılında Ramazan Kaç Gün Sürecek?

Bu Yıl Ramazanda Kaç Gün Oruç Tutacağız? Her sene hasretle beklenen 11 ayın sultanı ramazan…

Çiğ Köfte Kaç Kalori? Etli, Etsiz, Dürüm Tarifi
Çiğ Köfte Kaç Kalori? Etli, Etsiz, Dürüm

4000 Yıllık Efsane Çiğ Köfte Kalori Değerleri Çiğ köfte, Türk mutfağının çok emekle hazırlanan ve…

Reflü ve Gastriti Olanlar Ramazanda Nasıl Beslenmeli? Tarifi
Reflü ve Gastriti Olanlar Ramazanda Nasıl Beslenmeli?

Reflü ve Gastrit Hastaları Oruç Tutabilir Mi? Mide sorunları insanlar için çok rahatsız edici bir…

Bulgur Pilavı Kaç Kalori? Kilo Aldırır Mı? Tarifi
Bulgur Pilavı Kaç Kalori? Kilo Aldırır Mı?

Sindirimi Kolay, Lif Kaynağı Bulgur Pilavı Kaç Kalori? Bulgur pilavı, ülkemizde adeta kurtarıcı bir yemektir.…

Ramazan Bayramı Yurt Dışı 7 Tur Fırsatı Tarifi
Ramazan Bayramı Yurt Dışı 7 Tur Fırsatı

Ramazan Bayramı Yurt Dışı Tatili 2021 7’den 70’e tüm Müslüman aleminin hasretle beklediği mübarek ramazan…

Aşure Kaç Kalori? Tarifi
Aşure Kaç Kalori?

Aşure Kilo Aldırır Mı? 1 Porsiyon Aşure Kaç Kalori? Tarihi Nuh tufanına değin gerileyen aşure,…

Ramazan Ayının Önemi, Nelere Dikkat Edilmeli? Tarifi
Ramazan Ayının Önemi, Nelere Dikkat Edilmeli?

Ramazan Ayı En Doğru Nasıl Yaşanır? İslam inancında önemli bir yere sahip ramazan ayı, sosyal…

Türk Kahvesi Kaç Kalori? Sade, Orta, Şekerli, Sütlü Tarifi
Türk Kahvesi Kaç Kalori? Sade, Orta, Şekerli, Sütlü

Çeşitlerine Göre Türk Kahvesi Kalori Değerleri Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? Hatırına tam 40 yıl biçilmiş…

Pastane Tatlıları: Harikulade 16 Tarif Tarifi
Pastane Tatlıları: Harikulade 16 Tarif

Pastane tatlıları, yılların pastacılık birikimi ile farklı usullerle yapılır. Ne tatlıcılardaki gibidir ne de ev…

Üsküdar İftar Mekanları: En İyi 11 Restoran Tarifi
Üsküdar İftar Mekanları: En İyi 11 Restoran

Üsküdar'da Nerede İftar Yapılır? Ramazan ayının hayırlı bereketi ve tüm neşesi üzerinizde olsun! İslam aleminin…

Market Zincirleri Ramazan Paketi Fiyatları 2021 İçindekiler Tarifi
Market Zincirleri Ramazan Paketi Fiyatları 2021 İçindekiler

Bereketli Ramazan Paketi 2021 Fiyatları Ramazan paketi 2021 ramazan günlerinde de birçok ailenin ihtiyacını karşılayacak…

2021 Yılında Ramazan Kaç Gün Sürecek? Tarifi
2021 Yılında Ramazan Kaç Gün Sürecek?

Bu Yıl Ramazanda Kaç Gün Oruç Tutacağız? Her sene hasretle beklenen 11 ayın sultanı ramazan…

Gluten Diyeti Yapanlar Ramazanda Nasıl Beslenmeli? Tarifi
Gluten Diyeti Yapanlar Ramazanda Nasıl Beslenmeli?

Ramazanda Glutensiz Beslenme İpuçları Ramazan ayı boyunca glutensiz beslenme nasıl olabilir konusunu masaya yatırmadan önce…

Tarifler Geri