Burç Yorumları: Zodyakta Sürpriz Gelişmeler

Burç Yorumları: Zodyakta Sürpriz Gelişmeler Tarifi

12 Burca Özel Yeni Yıl Burç Yorumları

Acısıyla tatlısıyla ne günler geçirdiniz şöyle bir düşünün. Ekonomik iniş çıkışlar, duygusal değişimler, hayatınızdan gidenler ve hayatınıza merhaba diyenler… Günlük yaşantınızı etkileyen tüm bu değişimler, astrolojiye göre yıldızların hareketlerinden dolayı yaşanmaktadır. Her sene olduğu gibi daha net kararlı adımlarla pek çok şeyi başarabilirsiniz. Peki burçlarınız bu noktada ne kadar etkili olacaktır hiç düşündünüz mü? Burçlar yeni yılda size neler getirecek şöyle bir düşünelim istedik ve burç yorumları hakkında bir yazı hazırladık.

Bu yıl sağlık, aşk, evlilik, sosyal yaşam ve finansal durumunuz hakkında ihtimalleri merak ediyorsanız, burç yorumları yazımıza hemen başlayalım. İfade ettiğimiz burç yorumları yeni yıl günlerinde size neler kazandırabilir, sizden neler alabilir şöyle bir tahminde bulunalım.

Yıldızınız açık, şansınız bol olsun!

Yeni Yıl Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcunu bekleyen birçok sürpriz olacak. Özellikle de aile ve sosyal yaşantılarında gelgitler yaşayan Koç burçları, en sonunda bir düzen alacak ve harika sosyal bağlar kuracak. Maddi açıdan biraz zor geçse de yılın ilk dönemleri, yıl ortalarına doğru şöyle bir oh çekebilecek. Ekonomik sıkıntılara karşı asla pes etmeyin ve bu zorlu günlerin de gideceğini hatırlayın. Bu sene içinde psikolojik açıdan her gününüz bir olmayabilir. Bu nedenle çevrenize karşı bir nebze daha hassas olmanızda fayda olacak. Yoksa bir sabah uyanıp “Seni dün kırdığım için özür dilerim.” diye arayacak arkadaş listeniz uzayabilir. Koç burçları için duygusallığın daha da ön planda olduğu bir sene olabilir. Bekarlar belki de bu yaz, hayatınızın aşkını bulabilirsiniz :)

koç burcu

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu için bu yıl, değişmeyen tek şeyin değişim olduğu bir sene olacak. Yeniliklere açık olun. Bu sene çevreniz için oldukça faydalı işlerde yer alabilirsiniz. Daha sosyal ve daha düşünceli geçecek bu günlerde, hem vicdan hem de kalben çok zenginleşeceksiniz. Tabii bu davranışlarınızın karşılığını da alabilirsiniz. Hayatınızdaki bu değişimler sizi daha huzurlu ve genç hissettirecek. Tüm yaş grupları için, Merkür etkisini gösterecek ve Boğa burçları çoğu zaman dinamik günler geçirecek. Karşınıza çıkan seçeneklerde kalbinizi dinleyip karar verdiğinizde bu yılın her anı daha verimli ve kararlı geçecektir. Sağlığınıza bu sene de önem vermelisiniz. Mevsim değişimleri Boğa burcunu bu yıl daha fazla etkileyebilir. Aman dikkat!

boğa burcu

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Duygusal kazançların bol olduğu İkizler burcu, bu yıl tüm manevi işlerini birkaç adım ileriye götürecek gibi görünüyor. Evlilik yolunda ilerleyenlerin işleri daha kolay halledilebilecek. Aman telaş yapmayın aradığınız her şeyi rahatça bulabileceksiniz. Çünkü bu sene sizin seneniz. Venüs’ün etkisinden dolayı önce kalple düşünüp yine kalple hareket edeceksiniz. Resmi işlerinizde ve iş hayatınızda keskin zekanızı kullanıp net kararlar vermelisiniz. Çünkü ikna yeteneğiniz ile pek çok iş detayını olumlu sonuçlandıracaksınız. Ocak ayından yılın son gününe kadar sizi pozitif duygular bekliyor olacak. Yeter ki siz de pozitif düşünmeyi tercih edin :)

ikizler burcu

Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkiler de biraz stresli günleri bekleyen Yengeç burcu, bu yıl çok iyi düşünerek hareket etmelidir. Ev ve aşk hayatında bunalımlı zamanların yaşanması söz konusu olabilir. Hareketli başlayacaklarını ifade edebiliriz. Yeni bir yıl yeni bir ekonomik durumu da getirecektir. Mali işlerde zorluk çekmeyecek Yengeç burçları, yine de harcamalarına dikkat etmelidir. Özellikle de bahar aylarına doğru beklenmeyen sürprizler, cüzdanı etkileyebilir. Bu sene kendinizi çevrenizden daha fazla düşünün ve artık eğlenmek için fırsatlar oluşturun. Çünkü bu yıl neşenin ve keyfin bir yılı olarak, size merhaba diyecektir!

yengeç burcu

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burcunu bu sene iş yenilikleri bekliyor olacak. Ofis ortamında yapılan bazı değişimler sizi de etkileyebilir. Endişelenmeyin, gayet güzel değişimler bunlar. Terfi alabilirsiniz yahut maaşınıza biraz eklemeler yapılabilir. Bu sene sizin kariyer yılınız olacak. Mevsim geçişlerinde mutlaka stresli günleriniz olacak. Fakat bu sizi yıldırmasın. Doğan her güneşin ardından size harika haberler gelecek. Özel hayatınızda ise yeni insanlar karşınıza çıkabilir. Evli kişilerin ise yeniliği bir bebek haberi olabilir. Aslan burcuna pek çok yenilik getirecek. Bu sene sağlığınıza dikkat edin ve atılan adımlarda iki defa düşünün.

aslan burcu

Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu yıl sizin pek çok yeniliği keşfedeceğiniz bir yıl olabilir. Başak burçları bu yılda aile sorunlarının üstesinden gelip güneşli günlere uyanacak. İş ve ev yaşamında denge kurulan, çok gezilecek ve keşfedilecek bir yıl sizi bekliyor. Merkür sizin için harekete geçiyor ve doğru adımlar atmanızı destekleyecek. İşinize kendinizi verdiğiniz, aynı zamanda sosyal yaşantıya da vakit ayırdığınız bir yıla hazır olun. Ekonomik sorunları düzeltip daha renkli günler geçireceksiniz. Bir süredir hayatına yeni birini almak isteyenlerin de kısmeti kapıda gibi, ne dersiniz? Bu yıl aşk insanı olmaya hazır mısınız?

başak burcu

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burçları bu yıl anlayışlı ve sakin kalmayı başarmalıdır. Karşılarına gelecek her sorunda mantıkla hareket edip en iyi sonuca ulaşabilirler. Bu yıl Terazi burçları finansal açıdan dalgalanmalara şahit olabilir. Bu nedenle akıllı davranıp harcamaları düzenlemek gerek. Yaz aylarına doğru en yakın çevrenizden dürüst olmayan kişilerle karşılaşıp canınızı sıkabilirsiniz. Böyle anlarda biraz bencillik yapıp kendinizi düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Sonbahara doğru geldiğinizde ise hem aile hem de iş hayatında harika bir düzen kurabilirsiniz. Olumlu sonuçlar almak için sabretmeyi ve sakin kalmayı unutmayın!

terazi burcu

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Güçlü iradeye sahip olan Akrep burçları, bu sene değişimlerden epey etkilenecek gibi görünüyor. Aşk yaşamında emin kararlar verip ticari işlerde ise mantıklı işler yapmalıdır. Evlenecek olanların ise önüne engeller çıksa da sakin kalıp her şeyi yoluna koyabilir. Merkür’ün pozitif enerjisi Akrep burcuna yansıyacak ve yaza doğru fiziksel enerjiyi destekleyecektir. İletişim konusunda çevresine karşı hassas olması gereklidir. En ufak bir yanlış anlaşılma büyük sosyal sorunlara neden olabilir. Maddi açıdan Akrep burcu için ciddi sorunların olmadığı da ifade edilebilir.

akrep burcu

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Hırslı karaktere sahip olan Yay kişileri, yoğun tempolu günlerde de hırslarından vazgeçmemeli. İş hayatında oluşacak tüm sorunları kendine olan güvenleri ve hırsı ile aşabilirler. Bahar aylarının gelmesiyle beraber Yay burcuna enerji, neşe ve keyif gelecek. Güneşin tadını almalısınız bu dönemlerde. Sağlık açısından da şifalı günler sizin olacak. Tedbirli olmanız sayesinde sağlığınızı tüm yıl kontrol altında tutabilirsiniz. Bahar ve yaz telaşlarından dolayı kendinize vakit ayıramadığınız için yılın son aylarını iyi değerlendirmelisiniz. Yıl içindeki tüm emeklerinizin karşılığı yılın sonuna doğru size verilecektir.

yay burcu

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Geçen yıldan kalan bunalımlara bu yıl son vereceksiniz. Huzurlu ve stressiz bir yeni yıl sizi bekliyor duygusal Oğlaklar :) Kariyerinize önem verirken yine yalnızlığınıza olan aşkınızdan vazgeçmeyeceksiniz. Bekar kişiler yıl ortasına doğru güzel haberler alacak. Bu yıl stresi kendinizden uzak tutmalısınız. Stresi hayatın her noktasına alırsanız sağlığınız bu durumdan etkilenebilir. Yeni yılın her döneminde alacağınız kararları kalbinizle düşünüp mantık süzgecinden geçirmeyi de ihmal etmeyin.

oğlak burcu

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

Yıldızlara göre Kova burcu, yeni yılda çok şanslı günler geçirecek. Sizinle aynı görüşe sahip kişilerle daha iyi iletişim kuracağınız bir yıl geliyor. Klişelerden uzak şekilde geçecek bu sene, epey renkli olacak gibi görünüyor. Bahar başında iş hayatında daha azimli ve kararlı olacaksınız. Bu hırsınız sizi iş ortamında daha aktif hale getirecek. Ufak tefek engeller çıksa da yaşamın her alanında, Kova burcu sabrı ve hırsı ile bu engelleri de ortadan kaldıracak. Henüz hayatında 2. kişiyi almamış kişilere ise ruh eşi haberini de verelim :)

kova burcu

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu kişileri, bu yıl çok emin adımlar atmalı. Belki bu sene içinde birkaç arkadaşınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Çünkü menfaat için etrafınızda dolaşan kişiler size zarar vermek isteyebilir. Duygusal kararlar vermek için sosyal baskı altından kurtulmanız gerekecek. Sabırlı şekilde ilerlediğinizde, aldığınız kararlardan pişman olmayacaksınız. Neptün, Balık burcu için çok doğru hareketlerde bulunabilir. Yeni yılın başında iyimser olan ruh haliniz, bahar döneminde tempoya nasıl ayak uyduracak kim bilir! Bu nedenle sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü iş ve ev yaşamı arasında koştururken, bolca enerjiye ihtiyacınız olacak. Geçen yıl hata olduğunu düşündüğünüz her şeyi yeni yılda telafi edecek şansınız olacak. Bu sene çok şanslı görünüyor!

balık burcu

Kaynak Siteler

www.aburc.com

atolyesimya.com

www.falsozlugu.com

4.7 milyon kişinin takip ettiği Youtube kanalımızda videolu tariflerimizi bulabilirsiniz.

10 milyondan fazla kişinin indirdiği Nefis Yemek Tarifleri uygulaması ile 800.000'den fazla denenmiş tarif her zaman yanınızda. Hemen siz de indirin.

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz.

Yaptığın yorumlarla diğerlerine yardımcı ol.

NYT Yazar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Gelin Pastası ( Kendi Yorumumla) Tarifi

Gelin Pastası ( Kendi Yorumumla)

8-10 kişilik, 5dk Hazırlık, 45dk Pişirme
Kremşantili Kek (Farklı Yorumuyla) Tarifi

Kremşantili Kek (Farklı Yorumuyla)

12-14 kişilik, 10dk Hazırlık, 20dk Pişirme
Yağlama (Şebit Mantısı) Pratik Yorumuyla Tarifi

Yağlama (Şebit Mantısı) Pratik Yorumuyla

6-8 kişilik, 30dk Hazırlık, 30dk Pişirme
Bonfile (Kendi Yorumumla Mutlaka Deneyin) Tarifi

Bonfile (Kendi Yorumumla Mutlaka Deneyin)

1-2 kişilik, 10dk Hazırlık, 15dk Pişirme
Reyhan Şerbeti (En Güzel Yorumuyla) Tarifi

Reyhan Şerbeti (En Güzel Yorumuyla)

8-10 kişilik, 5dk Hazırlık, 5dk Pişirme
Sürpriz Muffinler Tarifi

Sürpriz Muffinler

8-10 kişilik, 20dk Hazırlık, 30dk Pişirme
Sürpriz Kek Tarifi

Sürpriz Kek

6-8 kişilik, 15dk Hazırlık, 35dk Pişirme
Sürpriz Kurabiye Tarifi

Sürpriz Kurabiye

12-14 kişilik, 15dk Hazırlık, 15dk Pişirme
Sürpriz Pasta Tarifi

Sürpriz Pasta

12-14 kişilik, 10dk Hazırlık, 30dk Pişirme
En Sağlıklı Tencere Tava Hangisi? Nasıl Seçilir? Tarifi
En Sağlıklı Tencere Tava Hangisi? Nasıl Seçilir?

Hangi Tencere Modeli Daha Sağlıklıdır? Yemek yaparken mutlaka elinizin altında bulunan tencere ve tavalar, kullanılan…

Fritöz Nedir? Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Tarifi
Fritöz Nedir? Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Fritöz: Çıtır Kızartmaların Lezzet Sırrı! Fritöz, günümüzde pek çok evin mutfağında yer alan küçük ev…

Blender Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Neler Yapılır? Tarifi
Blender Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Neler Yapılır?

Blender: Mutfakta Zaman Kazandıran Yardımcı Teknolojinin geldiği son noktada, mutfakta zaman geçiren kişilerin işlerini kolaylaştıran…

Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası Tarifi
Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası

Karnıyarık Otu Tozu: Glutensiz Lif Deposu! Sağlıklı beslenmek ve hastalıklardan uzak bir yaşam sürmek adına…

Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi Tarifi
Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi

Herpes Zoster - Zona Nasıl Geçer? Cildinizde meydana gelen ufak bir kaşıntı, diğer bölgelere de…

Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi Tarifi
Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi

Ciltteki Su Toplamasına İyi Gelen Doğal Çözümler Cildinizde meydana gelen tahriş ve yaraları iyileştirmek için…

En Sağlıklı Tencere Tava Hangisi? Nasıl Seçilir? Tarifi
En Sağlıklı Tencere Tava Hangisi? Nasıl Seçilir?

Hangi Tencere Modeli Daha Sağlıklıdır? Yemek yaparken mutlaka elinizin altında bulunan tencere ve tavalar, kullanılan…

Fritöz Nedir? Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Tarifi
Fritöz Nedir? Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Fritöz: Çıtır Kızartmaların Lezzet Sırrı! Fritöz, günümüzde pek çok evin mutfağında yer alan küçük ev…

Blender Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Neler Yapılır? Tarifi
Blender Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Neler Yapılır?

Blender: Mutfakta Zaman Kazandıran Yardımcı Teknolojinin geldiği son noktada, mutfakta zaman geçiren kişilerin işlerini kolaylaştıran…

Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası Tarifi
Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası

Karnıyarık Otu Tozu: Glutensiz Lif Deposu! Sağlıklı beslenmek ve hastalıklardan uzak bir yaşam sürmek adına…

2023 Ocak Ayının En Popüler 30 Tarifi
2023 Ocak Ayının En Popüler 30 Tarifi

Nefis Yemek Tarifleri mutfağının ocak ayında en çok deftere eklenen 30 tarifi, her ay olduğu…

Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi Tarifi
Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi

Herpes Zoster - Zona Nasıl Geçer? Cildinizde meydana gelen ufak bir kaşıntı, diğer bölgelere de…

Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi Tarifi
Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi

Ciltteki Su Toplamasına İyi Gelen Doğal Çözümler Cildinizde meydana gelen tahriş ve yaraları iyileştirmek için…

1 Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi Tarifi
1 Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi

7 Günde 7 Kilo Vermem Lazım! Ne Yapmalıyım? Ayna karşısına geçtiğinizde fazla kilolardan rahatsızlık duyuyorsanız…

Mantının Yanında En İyi Giden Videolu 10 Fikir Tarifi
Mantının Yanında En İyi Giden Videolu 10 Fikir

Mantının Yanına Ne Yemek Yapabilirim? Mantı, Eski Türk yemeklerinden biridir ve günümüzde pek çok şekilde…

İzmir Kahvaltı Mekanları: En İyi 21 Tavsiye 2023 Tarifi
İzmir Kahvaltı Mekanları: En İyi 21 Tavsiye 2023

İzmir'de Günaydın Demenin En Lezzetli 21 Yolu Birlikte, İzmir'in körfez manzarası ve enfes kordon esintisi…

Yağ Bezesi (Lipom) Nasıl Geçer? 6 Doğal Destek Tarifi
Yağ Bezesi (Lipom) Nasıl Geçer? 6 Doğal Destek

İyi Huylu Yağ Bezesi (Lipom) Evde Nasıl Geçer? Tıp dilinde lipom adıyla bilinen yağ bezeleri,…

Burun Tıkanıklığına Ne İyi Gelir? 10 Doğal Çözüm Tarifi
Burun Tıkanıklığına Ne İyi Gelir? 10 Doğal Çözüm

Evde Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer? Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen faktörler arasında hiç şüphesiz ki burun…

Tarifler Geri
Videolar Geri