Yılbaşı Turları 2019 Dünyanın 7 Farklı Noktasında Tatil Fırsatları

7 puan, ortalama: 5,00 7 puan, ortalama: 5,00 7 puan, ortalama: 5,00 7 puan, ortalama: 5,00 7 puan, ortalama: 5,00 (7 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Yılbaşı Turları 2019 Dünyanın 7 Farklı Noktasında Tatil Fırsatları Tarifi

Yeni Yıla Bambaşka Bir Ülkede Girmek İster Misiniz?

Yılbaşı Turları Sizleri Bekliyor!

Yeni yıla nasıl girerseniz tüm yıl da öyle gider derler! Yılbaşını karşılayacak en keyifli yolu gezginler iyi biliyor, belki böylelikle tüm yıl yeni yerler keşfedersiniz kim bilir? Peki, erken rezervasyon fırsatlarıyla daha uygun fiyatlara bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? Yurt içi ve yurt dışı yılbaşı turları fırsatları ile bu mümkün, nasıl mı? Yapacağınız tek şey sunduğumuz imkanları değerlendirip tek tıkla detaylara ulaşmak!

Ülke sınırları içerisinde kalmayı tercih edenler için yılbaşı tur yurt içi, pasaportum hazır hadi nereye gidiyoruz diyenler için yılbaşı turları yurt dışı seçenekleri ile bu yazıda sizler için bir araya getirildi. Hazırsanız yılbaşı turları 2019 yılı listesi geliyor!

Ücretler kişi başıdır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili linklere tıklayıp tur şirketleriyle iletişime geçiniz.

1) Beyrut Turu (29 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019) Vizesiz

Yılbaşı turları vizesiz tatil fırsatları için ilk tavsiyemiz Beyrut turu. Orta Doğu topraklarına doğru bir gezintiye çıkmak isterseniz Lübnan’ın başkenti Beyrut ideal bir seçim olabilir. 3 günlük dolu dolu bir gezinti imkanı sunulan bu gezide şehrin nabzının attığı modern Solidere, meşhur Nejmeh Meydanı, tarihi Roma kalıntıları, Jeita & Harissa & Babylos turu (+ 80 Euro), Baalbeck & Anjar & Ksara turu (+80 Euro), geleneksel Lübnan gecesi (+80 Euro), Osmanlı kalıntıları ve görülmesi gereken pek çok lokasyon bulunuyor.

29 Aralık İstanbul kalkışlı uçak Beyrut havalimanına inecek. Ödeyeceğiniz fiyata havalimanı vergileri, 3 gecelik otel konaklaması, ekonomi sınıfı uçuş biletleri, şehir turları, rehberlik hizmetleri, otel-alan alan-otel transferleri ve seyahat sigortası dahildir.

Ücret: 449 Euro – 2.940,95 TL – 6 Taksit

İletişim: www.tatilsepeti.com

beyrut

2) Yunanistan Makedonya Bulgaristan Turu

(29 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019)

Yılbaşı yurt dışı turları tatil fırsatlarında bu kez çok uzağa gitmiyoruz :) Komşu Balkan ülkelerine seyahat edebileceğiniz 3 gecelik dolu dolu bir tatil fırsatı! İstanbul’dan hareket edecek olan otobüsle gideceğiniz bu turda ilk gün Kavala’ya ayrılacak. Enfes kokusuyla geleneksel Kavala kurabiyelerini bol bol tadıp sahilinde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Ardından yolculuk Mustafa Kemal Atatürk’ün memleketi Selanik’e. Osmanlı ve Bizans eserleri, Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli ve önemli diğer lokasyonlar ziyaret edilecek. Sırada Yahya Kemal Beyatlı’nın memleketi Üsküp var. Burada Taş Köprü, Kale Surları ve Eski Şehir görülmeye değer. Son olarak tekne turu ile Tetova – Ohrid (+ 45 Euro) ve Matka Kanyonu ziyaret edilebilir.

29 Aralık kalkışlı lüks otobüs ile vergiler, konaklama ücretleri, seyahat ücreti, panoramik şehir turları ve rehberlik hizmetleri ödeyeceğiniz ücrete dahil.

Ücret: 109 Euro – 700 TL

İletişim: www.cafetur.com

yunanistan

3) Paris Turu (29 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019)

Yılbaşı turları vizesiz seyahat seçenekleri arayanları sevindiren haber! Yeşil pasaporta vizesiz tatil imkanı! Yılbaşı turları 2019 listesinin romantik durağındayız şimdi. İlk gün Paris şehir turu, Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi, Zafer Anıtı, Chams Elysees gibi meşhur lokasyonların ardından serbest zaman imkanı. Ertesi gün Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu (+ 120 Euro), Orsay Müzesi, Pigalle Semti, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı ve gün sonunda Paris By Night & Lido Show (+ 135 Euro) yer alıyor. Son gün ise Cite Adası, Notre Dame Katedrali, Louvre Sarayı, La Vallee Outlet Village AVM gezi yerleri arasında yer alıyor. Ertesi gün ise ülkeye dönüş.

İstanbul kalkışlı uçak biletleri, otel konaklamaları, otel-alan alan-otel transferleri, panoramik şehir turu, rehberlik hizmeti ve seyahat sigortası ücrete dahil.

Ücret: 798 Euro’dan itibaren – 5.258,42 TL – 6 Taksit

İletişim: www.setur.com.tr

paris

4) Kapadokya Turu (27 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Yılbaşı turları 2019 yılı fırsatlarında bu kez yurt içindeyiz! İstanbul’un farklı noktalarından hareket edecek olan lüks otobüslerle ulaşımınızı sağlayabileceğiniz turun ilk günü Göreme Açık Hava Müzesi’ne ayrılıyor. Gün içerisinde çeşitli kiliseler -İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilisesi de dahil-, şarap mahzenleri, Üçgüzeller Mevkii, Asmalı Konak dizisi çekim yerleri, Uçhisar Kalesi ve Onyx Taş Atölyesi; ertesi gün balon turu (ekstra), Çavuşin Ören Yeri, Paşabağı, Devrent Vadisi, Avanos, Hacıbektaş Türbesi, Kapadokya Türk Gecesi (ekstra); son gün Derinkuyu Yeraltı Şehri, Narlıgöl Krater Gölü ve dönüş yolunda Tuz Gölü de bu tur eşliğinde gezip görebileceğiniz mekanlar arasında.

Araç-ulaşım, belirtilen otellerde konaklama, çevre gezileri, müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve seyahat sigortası ücrete dahildir.

Ücret: 449,10 TL

İletişim: www.tatilsepeti.com

kapadokya

5) Belgrad – Budapeşte – Viyana – Prag

(21 Aralık 2018 – 9 Gece 10 Gün)

Yılbaşı turları yurt dışı fırsatları arayanlar için yeni durağımız Orta Avrupa ve Balkanlar! İstanbul hareketli lüks otobüslerle ulaşım sağlayabileceğiniz turda Sırbistan – Niş şehri ile başlangıç yapılmakta. Yeraltı Çarşısı, Nisava Nehri, Niş Kalesi ziyaret edilecek. 2. durak ise Budapeşte. Burada Erzsebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi gibi önemli noktalar ziyaret edilecek. İsteyen gezginler ertesi gün Estergon Katedrali ve Osmanlı kalıntılarını gezme fısatı bulacaklar. Daha sonra Prag ile devam ediyoruz. Bratislava ve Prag şehir turu, Hradcany Kale Bölgesi, Loreta Kilisesi, Vltava Nehri, Karlovy Vary, Mozart ve Goethe gibi sanatkarların evleri tur planı dahilinde. 7. gün Viyana ile devam ediyoruz. Cesky Krumlov turu, Opera ve Parlamento Binası gibi öneli lokasyonlar bugüne ayrılıyor. Nazi uçak üretim tesisi Seegrotte, Heiligenkreuz, Mayerling Av Köşkü buradaki duraklar arasında. Son gün panoramik Belgrad şehir turu yapılacak. Tarihi Branko Köprüsü, Taş Meydan, Aziz Sava Katedrali ziyaret edebileceğiniz yerler arasında. Ertesi gün ise İstanbul’a dönüş.

Ulaşım, belirtilen otellerde konaklama, rehberlik hizmetleri, panoramik şehir turları, TÜRSAB zorunlu mesleki sigorta ve şehir vergileri ücrete dahildir.

Ücret: 1.499 TL

İletişim: www.gruppal.com

belgrad

6) Laponya Kuzey Işıkları Yılbaşı Turu (29 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019)

İstanbul SAW kalkışlı uçak ile turumuz başlıyor. İlk durak Rovaniemi – Tornio! Özel araçlarla Santa Claus Köyü’ne geçilecek ve Noel Baba ile tanışılacak :) Burada Kuzey Kutbu Geçiş Sertifikası da alabileceksiniz. Hatta dilerseniz Noel Baba’nın ofisinden sevdiklerinize kart da gönderebilirsiniz. Ardından heyecan verici bölüme geçiyoruz: Kuzey Işıkları Avı! Ekstra Aurora Borealis (Kuzey Işıkları Avı) turu isterseniz +35 Euro ödemelisiniz. 2. gün lokasyonumuz ise Tornio. Gezginler burada Ren Geyiği & Husky Safari turuna katılabilir. Ardından Ren Geyiği çiftliğini ziyaret edebilir, kızakla kayabilir ve Ren Geyiği Sürüş Sertifikası alabilirsiniz. Daha sonra Laponya çadırı içerisinde Şaman hikayeleri dinleme fırsatınız olacak. Ekstra ücretini ödeyen müşteriler Kar Safarisi de yapabilir. 3. gün de Tornio’dayız. Burada buz heykellerini ve Buz Kilise’yi ziyaret edebilir, Snow Castle turuna katılabilirsiniz. Son olarak buz kıran gemisi ile Kuzey Denizi’nde gezintiye çıkılacak. Ertesi gün İstanbul’a dönülecek, böylece 2 farklı ülkede 2 kez yılbaşı kutlayacaksınız :)

Ekonomi sınıfı uçuşlar, alan vergileri, otel konaklama, Santa Claus Köyü, termal kıyafet, rehberlik ve seyahat sigortası ücrete dahil. Ekstralar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ücret: 849 Euro – 5.443,02 TL

İletişim: www.setur.com.tr

laponya

7) Roma Turu (29 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019)

Yılbaşı yurt dışı turları için son durağımız İtalya! İstanbul SAW kalkışlı uçuş ile turumuz başlıyor. Roma’ya iner inmez panoramik şehir turu yapılacak. Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Roma Forum, Imperial Forum, Vittorio Emanuele Anıtı, Via Del Corso ve Circus Maximus ziyaret edilecek. Ardından serbest zaman dilimine geçilecek. İsteyen müşteriler ekstra gece Roma turuna katılabilirler. Ertesi gün pizzanın başkenti Napoli ve Vezüv Yanardağı patlaması sonucu felaket yaşanan antik Pompei kenti gezilecek. Son gün isteyen müşteriler için ekstra olarak İtalyan Dağ Köyleri ziyaret edilecek. Dağ çilekleri ile hazırlanmış turta ve birçok ürün tatma fırsatınız olacak burada. Ertesi gün İstanbul’a dönüş.

Gece Roma şehir turu, Napoli ve Pompei turu, Dağ Köyleri turu ücrete dahil değildir.

Ücret: 329 Euro – 2.142 TL

İletişim: www.prontotour.com

roma

Sıralama gelişigüzel verilmiştir; değer teşkil etmez.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yılbaşı Ne Zaman? 2019 Yılbaşı Tatili Kaç Gün?

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir? 5 Adımda Mükemmel Dekor

Yılbaşı Otelleri 2019 Eğlence Programları, Avantajlı 10 Tatil Fırsatı

Yılbaşı Programları 2019 İstanbul’un En İyi 12 Yeni Yıl Etkinliği

Hesaplı Yılbaşı Hediyeleri ile Yeni Yılda Mutlu Sürprizler

Yılbaşı Şarkıları: Yeni Yıl Gecesinde Ortamı Süsleyecek 10 Hit Şarkı

Yılbaşı Mesajları 2019 Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Şans Dilekleri

Yılbaşı Filmleri: Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz 10 Film Önerisi

Yılbaşı Oyunları: Evde Kutlayanlara Özel En Eğlenceli 8 Oyun

Yılbaşı Çiçeği: Kokina Bakımı ve Özelliklerine Dair Her Şey

Önemli not: Sitemizde yayımlamış olduğumuz makaleler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır; geçerliliğini zamanla yitirebilir. Söz konusu besinin faydaları, iyi geldiği hastalıklar ve kullanım önerileri hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz. Besinler her bünyede farklı etki yaratabileceğinden, uygulamaya geçmeden önce mutlaka bir doktora danışmanız gerekmektedir. Bu durum göz ardı edildiğinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve yan etkilerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
Yılbaşı Turları 2019 Dünyanın 7 Farklı Noktasında Tatil Fırsatları 19.10.2018 tarihinde yayınladı.