Yılbaşı Temalı En İyi Masa Örtüleri ve Fiyatları

Yılbaşı Sofralarına Şıklık Katan Masa Örtüleri

Her senenin son gününde büyük bir heyecanla yılbaşı sofrası hazırlanır. Akşama doğru hazırlıklar biter ve tüm gece o masa başında oturulur. Sohbetler edilir, yemekler yenir, eski günler yad edilir. Böylesine keyifli bir masada buluşmak isteyenler ise o masanın şık detaylarına da özen gösterir. Leziz yemekler kadar kullanılan ürünler de göz kamaştırmaktadır. Bu konuda ise birbirinden çeşitli ve kaliteli masa örtüleri akıllara gelir.

Yılbaşı sofrasının her bir detayını ince ince düşünüyorsanız; şimdi size önereceğimiz şık ve kullanışlı masa örtülerinden alabilirsiniz. Kumaşlarının kalitesi, desenlerin şıklığı ve porselen ürünlerinizle olan uyumu bir araya geldiğinde iyi ki almışım diyeceğiniz bir masa örtüsüne siz de sahip olabilirsiniz. Bunun için öncelikle listemizdeki şık ve yılbaşı temalı masa örtülerine göz atmalısınız.

Yılbaşı sofralarında kullanmak için runner ve masa örtüsü arayanlar, bu listeyi incelemeden alışverişe çıkmasın. En şık ürünler sizin için burada listelendi. Tüm sene boyunca, vereceğiniz davetin hatırlanmasını istiyorsanız masadaki ürünlere de özen göstermelisiniz. Özenli bir masa kurmak ve yılbaşı sofrasını unutulmaz hale getirmek için yılbaşı temalı en iyi masa örtülerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

Hediyelik Yılbaşı Çikolataları ve Fiyatları

Yılbaşı Temalı En İyi Masa Örtüleri ve Fiyatları

1) Madame Mila Yılbaşı Kartanesi Siyah Desenli Runner

Ceviz ya da ağaç masalarda geniş masa örtüsü kullanmanıza gerek kalmıyor. Masanın güzelliğini ön plana çıkarmak için runner ve Amerikan servisler kullanabilirsiniz. Eğer yılbaşı sofrası için şık bir runner arıyorsanız, bu model tam size göre. Beyaz tabaklarla uyum içinde olan siyah desenli runner modelini yılbaşı akşamlarında şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Siyahın asaletine uyum sağlayan gold detaylar ve beyaz porselenler de masanızda yerini almalı. 29.90 TL ödeme yaparak runneri masanızda kullanabilirsiniz.

Yılbaşı Kartı Nasıl Yapılır? 4 Süper Fikir

https://www.hepsiburada.com/madame-mila-yilbasi-kartanesi-siyah-desenli-p-HBV000012NU5G

yılbaşı örtüsü

2) Modafabrik Yılbaşı Masa Örtüsü

Dijital baskıyla üretilen siyah desenli yılbaşı masa örtüsü, girdiği her eve şıklık katacak. Yılbaşı desenlerini bir arada gösteren bu örtü üzerinde her renk tabak ve çatal kullanabilirsiniz. Siyah zemin üzerinde gold, hasır ya da beyaz ürünler tercih ederek şık bir yeni yıl sofrası kurabilirsiniz. Leke tutmama özelliği olduğu için uzun süre rahatça masalarda yerini alabilir. 89.90 TL ödeme yaparak siz de bu şık örtüye sahip olabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/modafabrik-yilbasi-masa-ortusu-p-HBV000009DNV5

yılbaşı masa örtüsü

3) SHOP365 Nano Dijital Baskı Yılbaşı Temalı Dertsiz Masa Örtüsü

Dijital baskılı masa örtülerinden biri olan bu model, leke tutmaz ve sıvıyı alt zemine geçirmez. Dertsiz kumaştan üretildiği için pek çok günde kolayca yıkayıp kullanabilirsiniz. Yılbaşı sofralarına şıklık ve renk katmak isterseniz; kar küresi ve yılbaşı temalı olan masa örtüsünü tercih edebilirsiniz. Renkli ve karışık görünen bu masa örtüsünde düz beyaz tabaklar kullanarak örtünün detaylarını ön plana çıkarabilirsiniz. 179.90 TL ödeyerek siz de siparişi verebilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/shop365-nano-dijital-baski-yilbasi-temali-dertsiz-masa-ortusu-p-HBCV00000OO0M6

yılbaşı sofra örtüsü

4) Ays Home Siyah Kartanesi Yılbaşı Masa Örtüsü

Kare ya da yuvarlak masalarda kolayca kullanabileceğiniz siyah rengin ağır geldiği bu masa örtüsü, yılbaşı sofralarında çok konuşulacak. 140×140 cm ölçüsünde olduğu için kolayca masaya örtebilir, üzerinde tabaklarınızı gösterebilirsiniz. En ufak lekede yıkanabilen ve lekeyi tutmayan bir örtü olduğu için yılbaşı davetlerinde tercih edebilirsiniz. Üzerindeki desenlerde sarı ve gold detayı olduğu için; gold geçişli bardaklar kullanmanızı öneririz. Bu yılbaşında en şık masayı kurmak istiyorsanız; 94.90 TL ödeme yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/ays-home-siyah-kartanesi-yilbasi-masa-ortusu-p-HBV000012912G

yılbaşı masa örtüsü

5) Realhomes Beyaz Zeminde Yılbaşı Motifleri Dijital Baskılı Özel Tasarım Püsküllü Şönil Üçgen Runner

Yılbaşının en sevilen desenlerinden biri olan geyik ve kar taneleri, en şık haliyle bu runner üzerinde işlenmiş. Özellikle de ceviz ağaç masaların üzerinde kendini gösteren bir runner olduğu için ilave olarak masa örtüsü kullanmanıza gerek kalmıyor. Bu runneri en iyi şekilde kullanmak için yeşil tabak kullanmanızı öneririz. Masanızda kırmızı peçeteler de kullanarak tam bir yılbaşı sofrasına imza atabilirsiniz. Ürünü beğendiyseniz; sadece 48.99 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Alkollü Alkolsüz Yılbaşı Sepeti Fiyatları 2022

https://www.hepsiburada.com/realhomes-beyaz-zeminde-yilbasi-motifleri-dijital-baskili-ozel-tasarim-puskullu-sonil-ucgen-runner-p-HBCV000007NZ4P

yılbaşı masa örtüsü

6) Mutlu Masalar Yılbaşı Runner ve Amerikan Servis 6 Kişilik

Yeni yıla girerken evinizde sevdiklerinizi ağırlayacaksanız, masanızla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Özenli bir yılbaşı sofrası için gerekli olan runner ve Amerikan servis, bu üründe bir arada. Siyah ve sarı tonlarının hakim olduğu bu set sayesinde, masanızı en şık şekilde süsleyebilirsiniz. Dilerseniz Amerikan servisler üzerinde beyaz ya da kırmızı tabaklar kullanabilirsiniz. Lezzetli yemeklerin başında bir araya gelirken bu runner ve servis setine de masanızda yer verebilirsiniz. Seti satın almak için 159.90 TL ödeme yapabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/mutlu-masalar-yilbasi-runner-ve-amerikan-servis-6-kisilik-p-HBV0000116Z8B

yılbaşı masa örtüsü

7) Belnido Dijital Yılbaşı Desen Baskılı Özel Tasarım Runner

Yeni yıl coşkusunu sofranızda yaşamak için özel bir sunum yapmalısınız. Kullanacağınız sofra hazırlık ürünlerinden biri olan runner, yılbaşı temalı olduğunda evinizde yılbaşı havası esecektir. Bu ürünü seçerek, lezzetli yemeklerin ve keyifli sohbetlerin daha da akıllarda kalmasını sağlayabilirsiniz. Krem, yeşil ve kırmızı renkleriyle tasarlanan yılbaşı runner modelini her sene sonunda davet sofralarında kullanabilirsiniz. Satın almak için sadece 29.90 TL ödeyebilirsiniz.

Yılbaşı Çiçeği Kokina Bakımı Nasıl Yapılır?

https://www.hepsiburada.com/belnido-dijital-yilbasi-desen-baskili-ozel-tasarim-runner-p-HBCV00000W5PEX

yılbaşı örtüsü

8) Ritmo Home Winter / Kış Yılbaşı Runner

Özel petek kumaştan üretilen, 40×140 cm ölçüsünde olan runner modelimizi sadece yılbaşı sofrasında değil dilediğiniz her anda kullanabilirsiniz. Ekose desenleri olduğu için şık ve özeli akşam yemeklerinde de size eşlik edebilir. Hasır servislerle beraber şıklığı tamamlayacak olan bu runner modelimiz, dijital baskılıdır. Runneri ön plana çıkarmak adına kırmızı ya da beyaz tabaklar kullanmanız önerilir. Fiyatı ise sadece 60 TL’dir.

https://www.hepsiburada.com/ritmo-home-winter-kis-yilbasi-runner-p-HBV00001AP2MW

yılbaşı örtüleri

9) Belnido Dijital Yılbaşı Desen Baskılı Özel Tasarım Runner

Yılbaşında akşam yemekleri kalabalıkla daha başka olur diyenler için özel bir runner öneriliyor. Zarif ve şık detaylarla süslenmiş olan bu runner, her tabağın daha da gösterişli görünmesini sağlayacak. 140×40 cm ölçüsünde üretilen runner, mikro petek kumaştan oluşuyor. En şık davetlerde, sunumlarda, yemeklerin ön plana çıkacağı çekimlerde ve yılbaşı organizasyonlarında değerlendirebilirsiniz. Özgün tasarımlı, dijital baskılı runneri satın almak için acele edin ve son fırsatları kaçırmadan 29.90 TL’ye siz de sipariş verin.

Yılbaşı Mesajları: En Güzel Sözler 2022

https://www.hepsiburada.com/belnido-dijital-yilbasi-desen-baskili-ozel-tasarim-runner-p-HBCV00000W5Q65

yılbaşı masa örtüleri

Yılbaşı Hediyeleri: En Hesaplı 8 Öneri

Yılbaşı Sofrası Nasıl Hazırlanır? 7 İpucu

Yılbaşı Ağacı ve Süsleri Fiyat Listesi 2022

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır? 7 Kolay Fikir

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir? 5 Adımda Süper Dekor

4 milyon kişinin takip ettiği Youtube kanalımızda videolu tariflerimizi bulabilirsiniz.

9 milyondan fazla kişinin indirdiği Nefis Yemek Tarifleri uygulaması ile 750.000'den fazla denenmiş tarif her zaman yanınızda. Hemen siz de indirin.

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz.

Yaptığın yorumlarla diğerlerine yardımcı ol.

NYT Yazar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
En İyi Yılbaşı (Gingerbread) Kurabiyesi Tarifi

En İyi Yılbaşı (Gingerbread) Kurabiyesi

8-10 kişilik, 30dk Hazırlık, 15dk Pişirme
Masum Pizza Tarifi

Masum Pizza

1-2 kişilik, 5dk Hazırlık, 5dk Pişirme
Dünyanın En Masum Pastası ( Çocuklar İçin ) Tarifi

Dünyanın En Masum Pastası ( Çocuklar İçin )

1-2 kişilik, 5dk Hazırlık, 5dk Pişirme
En İyi Çikolatalı Dondurma Tarifi

En İyi Çikolatalı Dondurma

4-6 kişilik, 3 saat Hazırlık, 10dk Pişirme
En İyi Ödem Suyu Tarifi

En İyi Ödem Suyu

1-2 kişilik, 5dk Hazırlık, Pişirme yok
Masum Sufle Tarifi

Masum Sufle

1-2 kişilik, 5dk Hazırlık, 10dk Pişirme
Dünyanın En İyi Muzlu Keki Tarifi

Dünyanın En İyi Muzlu Keki

6-8 kişilik, 15dk Hazırlık, 35dk Pişirme
Zeytinyağı Çeşitleri ve Az Bilinen Özellikleri Tarifi
Zeytinyağı Çeşitleri ve Az Bilinen Özellikleri

Zeytinyağı Çeşitleri: Hangisi Nasıl Kullanılır? Zeytinyağı satın alırken sadece markaya karar vermeniz yetmez. Çünkü piyasada…

Zeyniler Köyü Nerede? Kahvaltısı, Gezilecek Yerler Tarifi
Zeyniler Köyü Nerede? Kahvaltısı, Gezilecek Yerler

Zeyniler: Çalıkuşu'nun Doğduğu Köy Bugün sizleri birçoğunuzun bildiği ünlü romancı Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu isimli…

Zerdali Nedir? Meyvenin 10 Önemli Faydası Tarifi
Zerdali Nedir? Meyvenin 10 Önemli Faydası

Zerdali: Kayısıdan Daha Küçük, Çilli ve Ekşi! Kayısının yabani türlerinden biri olan zerdali, kayısıyla kıyasla…

Yavan Ne Demek? Yemeği Lezzetlendiren 9 İpucu Tarifi
Yavan Ne Demek? Yemeği Lezzetlendiren 9 İpucu

Yemeği Yavanlıktan Kurtarmanın Püf Noktaları Bazı insanların eli lezzetlidir; en basit yemeği de en zor…

Trans Yağ Nedir? İçeren Besinler, Zararları Tarifi
Trans Yağ Nedir? İçeren Besinler, Zararları

Sağlık Tehdidi: Trans Yağlar Hangileri? Paketli ve dondurulmuş ürünlerde yaygın bir şekilde kullanılan trans yağ,…

Tapyoka Nişastası Nedir, Nasıl Kullanılır? Zararlı Mı? Tarifi
Tapyoka Nişastası Nedir, Nasıl Kullanılır? Zararlı Mı?

Tapyoka Nişastası: Beyaz Una Alternatif Brezilya, Güney Amerika, Tayland, Asya ve Hindistan mutfağında yaygın bir…

Zeytinyağı Çeşitleri ve Az Bilinen Özellikleri Tarifi
Zeytinyağı Çeşitleri ve Az Bilinen Özellikleri

Zeytinyağı Çeşitleri: Hangisi Nasıl Kullanılır? Zeytinyağı satın alırken sadece markaya karar vermeniz yetmez. Çünkü piyasada…

Zeyniler Köyü Nerede? Kahvaltısı, Gezilecek Yerler Tarifi
Zeyniler Köyü Nerede? Kahvaltısı, Gezilecek Yerler

Zeyniler: Çalıkuşu'nun Doğduğu Köy Bugün sizleri birçoğunuzun bildiği ünlü romancı Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu isimli…

Zerdali Nedir? Meyvenin 10 Önemli Faydası Tarifi
Zerdali Nedir? Meyvenin 10 Önemli Faydası

Zerdali: Kayısıdan Daha Küçük, Çilli ve Ekşi! Kayısının yabani türlerinden biri olan zerdali, kayısıyla kıyasla…

Yavan Ne Demek? Yemeği Lezzetlendiren 9 İpucu Tarifi
Yavan Ne Demek? Yemeği Lezzetlendiren 9 İpucu

Yemeği Yavanlıktan Kurtarmanın Püf Noktaları Bazı insanların eli lezzetlidir; en basit yemeği de en zor…

Trans Yağ Nedir? İçeren Besinler, Zararları Tarifi
Trans Yağ Nedir? İçeren Besinler, Zararları

Sağlık Tehdidi: Trans Yağlar Hangileri? Paketli ve dondurulmuş ürünlerde yaygın bir şekilde kullanılan trans yağ,…

Tapyoka Nişastası Nedir, Nasıl Kullanılır? Zararlı Mı? Tarifi
Tapyoka Nişastası Nedir, Nasıl Kullanılır? Zararlı Mı?

Tapyoka Nişastası: Beyaz Una Alternatif Brezilya, Güney Amerika, Tayland, Asya ve Hindistan mutfağında yaygın bir…

Omega 3 Nelerde Var? 8 Süper Besin Tarifi
Omega 3 Nelerde Var? 8 Süper Besin

Omega 3 İçeren Besinler Listesi Sanılanın aksine, omega 3 vücudumuz tarafından üretilemez. Vücut sağlığında önemli…

Peynir Altı Suyu Değerlendirme: İlham Veren 5 Fikir Tarifi
Peynir Altı Suyu Değerlendirme: İlham Veren 5 Fikir

Peynir Altı Suyu Nasıl Değerlendirilir? Gıda endüstrisi içerisinde üretim yapılırken elde edilen peynir altı suyu,…

Aralık Ayı Sebze ve Meyveleriyle Tarifler Tarifi
Aralık Ayı Sebze ve Meyveleriyle Tarifler

Hızla geçen sonbaharın ardından aralık ayı hoş geldi! Kış mevsimini iliklerimize kadar hissedeceğimiz bu ay,…

Konsantre Nedir? Doğal, Yoğun Meyve Suyu Tarifi
Konsantre Nedir? Doğal, Yoğun Meyve Suyu

Konsantre Meyve Suyu: Katkısız, Zengin Aroma! Konsantre kelimesini çoğunlukla meyve suyu ambalajlarının üzerinde görüyoruz. Peki…

Fırın Kullanımı: Isı, Program Ayarlama, Tepsi Konumu Tarifi
Fırın Kullanımı: Isı, Program Ayarlama, Tepsi Konumu

Hangi Yemek Hangi Fırın Ayarında Pişer? Yemek yaparken çoğunlukla odak noktamız tarif ve malzemelerin ölçüsü…

Karın Guruldaması Neden Olur? Nasıl Geçer? Tarifi
Karın Guruldaması Neden Olur? Nasıl Geçer?

Karın Guruldaması Hakkında Merak Edilenler Gün içinde en çok yorulan vücut bölgelerimizden biri olan karın…

Tarifler Geri
Videolar Geri