Yılbaşı Mesajları: En Güzel Sözler 2023

Yılbaşı Mesajları: En Güzel Sözler 2023 Tarifi

Yılbaşı Tebrik Mesajları & Yeni Yıl Dilekleri

Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde etrafta bolca yılbaşı hazırlığı var! Noel Baba kostümleri, kocaman süslenmiş yılbaşı ağaçları, hediye paketleriyle süslenmiş mağazalar ve daha neler neler! Yılbaşı coşkusunu ve yeni bir yıla başlangıcın heyecanını müjdeleyen bu ayrıntılar pek çoğumuzda sevdiklerimizi de mutlu etme ve küçük sürprizler yapma isteği uyandırmıyor mu?

Sürprizler demişken mutlaka bir hediye satın almanız gerekmiyor elbette. Bunu hoş ve anlamlı jestlerle, yılbaşı kutlama mesajları veya gönlünüzden geçen samimi ifadelerle de sağlayabilirsiniz. Aranızdaki bağları kuvvetlendirecek duygulara hitap eden cümleler, mutlu yeni yıl dilekleri içeren en güzel yılbaşı mesajları ve değerli anılarınızı hatırlatan küçük hikayelerle de bu sürprizleri pekala yapabilirsiniz, hem de en saf yoldan!

Sevgiliye yılbaşı mesajları istiyorum! Peki nasıl yapacaksınız? Cümle kurma becerinize güvenemiyor ya da kelimeleri bir araya getirmekte zorlanıyor olabilirsiniz; ama vazgeçmek yok :) Mesajı gönderdiğiniz karşı tarafın kısa bir an bile olsa tebessümüne vesile olabileceğinizi düşünün, gerçekten ince, romantik ve değerli değil mi?

Sosyal medya hesaplarından veya kısa mesaj yoluyla gönderebileceğiniz bu yılbaşı mesajları resimli önerilerini fotoğraflarınızla ya da göndereceğiniz kişinin çok sevebileceği ögelerle süsleyebilirsiniz; bu bir manzara, belki iştah açan küçük bir yiyecek, sevimli evcil hayvanlar, peluş oyuncaklar, karikatür de içeren güldüren fotoğraflar olabilir. İşte, sizler için bir araya getirdiğimiz yılbaşı tebrik mesajları 2023 özel seçenekleri!

İlginizi çekebilir: Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır? 7 Kolay Fikir

Yılbaşı Mesajları: En Güzel Sözler 2023

2023 yılının sevgi, bol mutluluk ve hatırlandıkça tebessüm yaratacak samimi anılarla dolu olması dileğiyle… Sağlıklı ve huzurlu nice yıllara!

Hoş geldin 2023! Önceki yılların verdiği birikim ve tecrübeyle bu yılı da dolu dolu geçirelim hep birlikte! Sevdiklerinizle keyif içinde yeni bir yıl dileğiyle…

Yeni yılın başta ülkemizin refahı, yakınlarımızın sağlığı ve hayallerimizin gerçekleştiği güzel günlere şahit olması dileğiyle! Barış ve huzur içinde nice mutlu yıllara!

yılbaşı mesajları

Eğlenceli Yılbaşı Mesajları

İş mi arıyorsun, o halde tam hayalindeki iş! Sağlığına mı kavuşmak istiyorsun, o halde bol şifa! Yeni yerler mi keşfetmek istiyorsun, o halde tam da ihtiyacın olan imkanlar ve bol şans hep seninle olsun; tüm dileklerin 2023’te gerçekleşsin!

Yeni yılın ilk günü geri kalan hayatımızın da ilk günü! Yeni bir başlangıç, yeni planlar ve yepyeni bir moralle enerjimizi hiç düşürmeyeceğimiz sağlıklı bir yıl dileğiyle! Neşeli 2023 herkese şans getirsin…

Hayatın olumlu yanlarına odaklanıp sevdiklerimize daha çok vakit ayırabileceğimiz, mutlu anılar biriktirebileceğimiz eşsiz bir 2023 geçirmek dileğiyle… Gülücükleriniz yıl boyu daima sizinle olsun!

Dönüp arkana bile bakmak istemeyeceğin kadar muazzam bir yıl geçirmen dileğiyle! 2023 senin için unutulmaz olsun…

Merhaba 2023’ün ilk günü! Bu yıl diğer tüm yıllarımızın seyrini etkileyecek şahane tecrübeler yaşama fırsatı versin hepimize! Sürprizlerle dolu 2023 dileğiyle…

yılbaşı mesajları

Etkileyici Yılbaşı Mesajları

Yeni doğan güneş gibi yepyeni bir yılı selamla ve uyandığında tertemiz ocak havasını içine çekip şöyle söyle: “Ben kendime kendim için gerekliyim, sağlıklı, kararlı ve enerjik olmalıyım!” Kıymetinizin bilindiği, keyifli günlerin birbirini kovaladığı huzurlu bir yıl dileğiyle!

Yeni yılımızda rabbim tüm İslam alemi olarak korktuklarımızdan emin; umduklarımıza nail olmayı nasip etsin.

Elimizdekilerle mutlu olmayı öğrenebilmek daima huzur verir! Dünyaya sevgiyle bak ki evrenin tüm iyi niyeti ve 2023’ün tüm mucizeleri seninle olsun!

yılbaşı mesajları

Duygusal Yılbaşı Sözleri

Bu yıl ailene daha çok vakit ayır, arkadaşlarınla mutlu anılar biriktir, kendine daha iyi bak, doğru beslen, hayvanları koru ve çevrene saygı duy… İyi bir insan olmak için çok sebebin var! 2023 yılına bir şans ver ve tüm sürprizleri bu yıl bol bol yaşa!

Hayatı ıskalamayacağın ve en çok da “iyi ki” diyebileceğin mutluluklara şahit olman dileğiyle… 2023 senin için yıllarca hatırlayabileceğin şahane bir fotoğraf albümü olsun!

2023 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakalım ve yarınlara yeni umutlarla koşalım. Ailen ve sevdiklerin hep seninle olsun bu sene de. 2023 hepimize güzel haberler getirsin. Mutlu seneler dilerim!

Bir sene daha geçti gitti ellerimizden. 2023 de hızla geçecek. Bu sene dolu dolu yaşamak ve verimli işler çıkarmak için bir saat daha geç kalma. O an sen ne istiyorsan yap. 2023’te kazanan sen olacaksın. Mutlu yıllar!

Ailen, sevdiklerin, eşin, dostun yanındaysa yeni yıl sana daha ne getirebilir ki? Dağ gibi arkanda duran güvendiklerin varsa 2023 senesi sana çoktan hoş gelmiş. İyi ki gelmiş. Bu sene her şey gönlünce olsun ey dost. Mutlu seneler, iyi geceler!

İlginizi çekebilir: Yılbaşı Kartı Nasıl Yapılır? 4 Süper Fikir

yılbaşı mesajları

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Her yıl seninle birlikte hayatım daha da anlamlı olsun, hep birlikte yeni yıllara merhaba diyelim, birlikte nice güzel senelere…

Yeni bir yıla girerken iyi ki varsın, iyi ki birlikte özel günlerin tadını çıkarıyoruz. Her yıl hayatı daha anlamlı kılacağını biliyorum, seni seviyorum.

Her geçen gün sana olan aşkım katlanırken yepyeni bir yılda yine aşk dolu günlerimiz olacağı için çok mutluyum, birlikte yaşlanmayı diliyorum.

yılbaşı mesajları

Eşe Yılbaşı Mesajları

Benim yeni yıl hediyem sensin; iyi ki varsın iyi ki bitanemsin.

Dünyanın en tatlı eşiyle yeni bir yıla girdiğim için çok şanslıyım, senin yanımda olman bu senenin muhteşem geçmesi için yeter de artar bile!

Yuvamızın sıcaklığı daim olsun, nice seneler aşkımız hep yumuşacık kalsın, yeni yılımız kutlu olsun.

Yeni yıl bize yeniliklerle gelsin sadece aşkımız, mutluluğumuz ve huzurumuz değişmesin… Mutlu yıllar yol arkadaşım, eşim, sırdaşım.

Yeni yıl coşkusunu seninle, biricik eşimle paylaşmak bir harika! Seni çok seviyorum, yeni yılımız kutlu olsun.

yılbaşı mesajları

Flörte Yılbaşı Mesajları

Bana bir fotoğrafını atar mısın? Noel Babaya yılbaşı için dileğimin ne olduğunu göstermem gerekiyor da.

Bu yılın sonuna ne ara geldik yılbaşı ne ara geldi ben hiç anlamadım, seni düşünürken bakalım daha nasıl dalgınlıklar içinde olacağım…

Yeni yılın kutlu olsun! İstersen benim yılbaşı dileği hakkımı sen kullanabilirsin; çünkü benim yılbaşı dileğim çoktan gerçek oldu ve sen karşıma çıktın.

Yeni yıla girerken kalplerimizi ısıtan bir başlangıç yapalım mı? Yapacağımız şey çok basit sadece birbirimize sarılmak.

yılbaşı mesajları

Kardeşe Ablaya Abiye Yılbaşı Mesajları

Yeni yıla girerken geçmiş yılları anmak bir klasiktir; en güzel anılarım da tabii ki sen de varsın, iyi ki varsın, mutlu yıllar!

Kardeşlik bağımız her yıl bir öncekine göre daha da güçlensin ve kalplerimiz hep bir olsun, nice senelere…

Yılbaşı piyango bileti çekilişini birlikte izlediğimiz günlerdeki neşemiz her daim bizimle şükürle olsun, yeni yılın kutlu olsun!

yılbaşı mesajları

Kısa Yılbaşı Mesajları

Yeni yıl sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. Keyifli bir sene olması dileğiyle…

Hayallerinin gerçek olduğu bir yıl olsun, mutlu seneler!

Yeni yılın taptaze, pozitif bir enerjiyle seni sarmasını dilerim, iyi seneler.

yılbaşı mesajları

Kurumsal Yılbaşı Mesajları

Keyifli bir yılbaşı geçirmenizi dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

Başarılarınızın katlanarak artacağı bir senede, huzurlu ve mutlu günler sizinle olsun, yeni yılınız kutlu olsun.

Çalışma hayatınızda ve özel yaşamınızda ışıltının eksik olmayacağı bir yıl yaşamanız dileğiyle, mutlu seneler!

yılbaşı mesajları

Komik Yılbaşı Mesajları

Yeni yıl bana mutluluk getirsin diye diye başımın etini yedin umarım gülmekten karnına ağrılar girerken yeni yıla girersin de tüm yılın öyle geçmesi nasıl bir şey olur görürsün, haydi bakalım. Seneye görüşürüz!

Yeni yıl dileğini tuttun mu? Tamam, şimdi bırakabilirsin.

Yeni yılda piyango sana çıksa ne yaparsın? Hayal kurman bittikten sonra bilet almayı unutma, e artık bu fikri verdiğim için bana da bir tane alırsın!

yılbaşı mesajları

Sevdiklerinize, yakınlarınıza, arkadaşlarınıza yeni yılda iyi dileklerde bulunmak için en güzel yılbaşı sözleri arıyorsanız en doğru adrestesiniz! Yılbaşı mesajları yeni yıl dilekleri 2023 yılına özel olsun, kısa mesaj veya yazılı gönderdiğim kişinin yüzü gülümsesin, mutlu olsun, hediyemin üzerindeki karta hoş yılbaşı tebrik mesajları yazayım isterseniz sizler için özel derlediğimiz yılbaşı listesini mutlaka incelemelisiniz! Nefis Yemek Tarifleri ailesi olarak yeni yılda sağlık ve afiyet dileriz…

İlginizi çekebilir: Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir? 5 Adımda Mükemmel Dekor

yılbaşı mesajları

Yılbaşı Turları Dünyanın 7 Farklı Noktasında Tatil Fırsatları

Yılbaşı Otelleri Eğlence Programları, Avantajlı 10 Tatil Fırsatı

Yılbaşı Oyunları: Evde Kutlayanlara Özel En Eğlenceli 10 Oyun

Yılbaşı Filmleri: Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz 43 Film Tavsiyesi

Yılbaşı Şarkıları: Yeni Yıl Gecesinde Ortamı Süsleyecek 20 Hit Şarkı

4.7 milyon kişinin takip ettiği Youtube kanalımızda videolu tariflerimizi bulabilirsiniz.

10 milyondan fazla kişinin indirdiği Nefis Yemek Tarifleri uygulaması ile 800.000'den fazla denenmiş tarif her zaman yanınızda. Hemen siz de indirin.

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz.

Yaptığın yorumlarla diğerlerine yardımcı ol.

NYT Yazar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Söz Kurabiyesi Tarifi

Söz Kurabiyesi

10-12 kişilik, 20dk Hazırlık, 15dk Pişirme
Omletlerin En Güzeli Tarifi

Omletlerin En Güzeli

4-6 kişilik, 5dk Hazırlık, 10dk Pişirme
En Güzel Güllaç Tarifi

En Güzel Güllaç

10-12 kişilik, 20dk Hazırlık, 10dk Pişirme
En Basit En Güzel Ispanak Tarifi

En Basit En Güzel Ispanak

1-2 kişilik, 20dk Hazırlık, 20dk Pişirme
En Kolayından Yılbaşı Kurabiyeleri Tarifi

En Kolayından Yılbaşı Kurabiyeleri

10-12 kişilik, 5dk Hazırlık, 10dk Pişirme
Sucuğun En Güzel Hali Tarifi

Sucuğun En Güzel Hali

1-2 kişilik, 10dk Hazırlık, 15dk Pişirme
Evde En Güzel Puding Tarifi

Evde En Güzel Puding

2-4 kişilik, 5dk Hazırlık, 20dk Pişirme
En Güzel Ağlayan Pasta Tarifi

En Güzel Ağlayan Pasta

12-14 kişilik, 5dk Hazırlık, 25dk Pişirme
Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası Tarifi
Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası

Karnıyarık Otu Tozu: Glutensiz Lif Deposu! Sağlıklı beslenmek ve hastalıklardan uzak bir yaşam sürmek adına…

Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi Tarifi
Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi

Herpes Zoster - Zona Nasıl Geçer? Cildinizde meydana gelen ufak bir kaşıntı, diğer bölgelere de…

Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi Tarifi
Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi

Ciltteki Su Toplamasına İyi Gelen Doğal Çözümler Cildinizde meydana gelen tahriş ve yaraları iyileştirmek için…

1 Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi Tarifi
1 Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi

7 Günde 7 Kilo Vermem Lazım! Ne Yapmalıyım? Ayna karşısına geçtiğinizde fazla kilolardan rahatsızlık duyuyorsanız…

Mantının Yanında En İyi Giden Videolu 10 Fikir Tarifi
Mantının Yanında En İyi Giden Videolu 10 Fikir

Mantının Yanına Ne Yemek Yapabilirim? Mantı, Eski Türk yemeklerinden biridir ve günümüzde pek çok şekilde…

İzmir Kahvaltı Mekanları: En İyi 21 Tavsiye 2023 Tarifi
İzmir Kahvaltı Mekanları: En İyi 21 Tavsiye 2023

İzmir'de Günaydın Demenin En Lezzetli 21 Yolu Birlikte, İzmir'in körfez manzarası ve enfes kordon esintisi…

Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası Tarifi
Karnıyarık Otu Tozu Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? 7 Faydası

Karnıyarık Otu Tozu: Glutensiz Lif Deposu! Sağlıklı beslenmek ve hastalıklardan uzak bir yaşam sürmek adına…

2023 Ocak Ayının En Popüler 30 Tarifi
2023 Ocak Ayının En Popüler 30 Tarifi

Nefis Yemek Tarifleri mutfağının ocak ayında en çok deftere eklenen 30 tarifi, her ay olduğu…

Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi Tarifi
Zonaya Ne İyi Gelir? 6 Doğal Besin, Bitkisel Tedavi

Herpes Zoster - Zona Nasıl Geçer? Cildinizde meydana gelen ufak bir kaşıntı, diğer bölgelere de…

Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi Tarifi
Derideki Su Toplaması Nasıl Geçer? 4 Doğal Tedavi

Ciltteki Su Toplamasına İyi Gelen Doğal Çözümler Cildinizde meydana gelen tahriş ve yaraları iyileştirmek için…

1 Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi Tarifi
1 Haftada 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi

7 Günde 7 Kilo Vermem Lazım! Ne Yapmalıyım? Ayna karşısına geçtiğinizde fazla kilolardan rahatsızlık duyuyorsanız…

Mantının Yanında En İyi Giden Videolu 10 Fikir Tarifi
Mantının Yanında En İyi Giden Videolu 10 Fikir

Mantının Yanına Ne Yemek Yapabilirim? Mantı, Eski Türk yemeklerinden biridir ve günümüzde pek çok şekilde…

İzmir Kahvaltı Mekanları: En İyi 21 Tavsiye 2023 Tarifi
İzmir Kahvaltı Mekanları: En İyi 21 Tavsiye 2023

İzmir'de Günaydın Demenin En Lezzetli 21 Yolu Birlikte, İzmir'in körfez manzarası ve enfes kordon esintisi…

Yağ Bezesi (Lipom) Nasıl Geçer? 6 Doğal Destek Tarifi
Yağ Bezesi (Lipom) Nasıl Geçer? 6 Doğal Destek

İyi Huylu Yağ Bezesi (Lipom) Evde Nasıl Geçer? Tıp dilinde lipom adıyla bilinen yağ bezeleri,…

Burun Tıkanıklığına Ne İyi Gelir? 10 Doğal Çözüm Tarifi
Burun Tıkanıklığına Ne İyi Gelir? 10 Doğal Çözüm

Evde Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer? Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen faktörler arasında hiç şüphesiz ki burun…

Dolamaya Ne İyi Gelir? Evde 7 Bitkisel Destek Tarifi
Dolamaya Ne İyi Gelir? Evde 7 Bitkisel Destek

Dolama (Pronişi) Bitkisel Tedavilerle Nasıl Geçer? Staphylococcus isimli bir bakterinin neden olduğu dolamanın tedavisine erken…

Bonfile Nasıl Pişirilir? En İyi Püf Noktaları, 10 Tarif Tarifi
Bonfile Nasıl Pişirilir? En İyi Püf Noktaları, 10 Tarif

Bonfile Pişirmenin Sırları: Başka Yerde Yok! Yumuşacık, sulu sulu, dışı kızarmış bonfile etine kim hayır…

Sevgiliye Evde 12 Romantik Sürpriz Fikri Tarifi
Sevgiliye Evde 12 Romantik Sürpriz Fikri

14 Şubat Sevgililer Günü Sürprizleri Her sene yılbaşından sonra bir sonraki özel gün için geri…

Tarifler Geri
Videolar Geri