Çikolatalı Pudingle Yapılan 21 Kolay Tarif

1 vote, ortalama: 5,00 1 vote, ortalama: 5,00 1 vote, ortalama: 5,00 1 vote, ortalama: 5,00 1 vote, ortalama: 5,00 (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Çikolatalı Pudingle Yapılan 21 Kolay Tarif Tarifi

Çikolatalı puding sık sık pişirip kendimizi ve sevdiklerimizi şımarttığımız ekonomik bir tatlıdır. Hazır paket puding ya da evde kendi tarifinizle hazırladığımız çikolatalı puding yapımı ise hem kolay hem de lezzetlidir. Süt ve birkaç malzemeden ortaya şipşak bir tatlı çıkarmış oluruz.

Sade haliyle tatlı olarak sevdiğimiz çikolatalı pudingi tatlılarda ve pastalarda bazen sos bazen de krema niyetine kullanabiliriz. Özellikle bisküvili pastaların aranan malzemesidir ve bu tarz pastaların lezzetini, tarife eklendiği an kat kat artırır.

Tartlara, kuplara çok yakışan tadıyla çikolatalı puding tarifi ise oldukça kolaydır. Şipşak hazır olması özelliğiyle çikolatalı pudingli tatlıların yapımı bir o kadar pratik olur. Çikolatalı pudingli kurabiye ve kek tariflerinde,  harca katılan toz çikolatalı puding tatlılarınıza lezzet katar. Çikolatalı pudingten bu kadar bahsetmişken, tüm bu farklı tariflerin yer aldığı çikolatalı pudingle yapılan tatlılar listemize artık geçebiliriz!

Çikolatalı pudingle yapılan tatlılar ve pastalardan oluşan listemize başlarken ise evde çikolatalı puding yapabileceğiniz bir tarifi de sizlerle paylaşıyoruz. Bu tarifimiz çikolatalı puding nasıl yapılır? Diyenlere lezzetli bir cevap olacak.

Çikolatalı Tarifler kategorisinden yepyeni ve en leziz tatlı tariflerine ulaşabilirsiniz.

En Kolay Pudingli Tarifler

Tam Kıvamında Sufle Tarifleri

Ev Yapımı 10 Orijinal Brownie Tarifi

Favoriniz Olacak Değişik Tiramisu Tarifleri

Birebir Tutan 12 Starbucks Kurabiyesi Tarifi

#1
Duble Çikolatalı Pamuk Kek (Toz Pudingli)

Her zaman evlerinizde yaptığınız çikolatalı keki bir de paket bitter çikolatalı puding ile denemenizi tavsiye ederiz. Bol çikolatalı bu kek tarifimiz için tıklayın.

Duble Çikolatalı Pamuk Kek (Toz Pudingli) Tarifi
#2
Pudingli Cevizli Çikolatalı Pasta

Kekini farklı bir tarifle kendimiz hazırladığımız pastamızı, çikolatalı puding ve cevizlerle süsledik. Hem lezzetine lezzet kattığımız bu tarif çay davetleriniz için mutlaka defterinizde bulunmalı.

Pudingli Cevizli Çikolatalı Pasta Tarifi
#3
Yumuşacık Pudingli Tart

Bir paket çikolatalı puding ile tart kalıbında enfes ve pratik tart hazırladığımız tarifimizde sıra! İstediğiniz gibi süsleyebileceğiniz şık ve leziz bu tarif için tıklayın.

Yumuşacık Pudingli  Tart Tarifi
#4
3 Malzemeli Pudingli Mozaik Pasta

Mozaik pastanın belki onlarca tarifi arasından hem hızlı yapılanı hem de en leziz olanlarından biri de bu tarif. Sadece petibör, çikolatalı puding ve süt kullanılarak yapılan tarifimiz için tıklayın.

3 Malzemeli Pudingli Mozaik Pasta Tarifi
#5
Pratik Bisküvili Pasta ( Yaş Pasta Tadında )

Çikolatalı pudingle yapılabilecek tatlılardan kremasını pudingle, süslemesini krem şantiyle yaptığımız çok güzel görünen pratik bir pastamız var. Bisküvili yaş pasta tarifi için tıklayın.

Pratik Bisküvili Pasta ( Yaş Pasta Tadında ) Tarifi
#6
Kolay Bisküvi Pastası (5 Dakikada)

Elinizin altında çikolatalı puding ve bisküvi varsa yapabileceğiniz bir çok kolay tarif var demek! 5 dakikada hazırlayabileceğiniz bisküvi pastası tarifimiz için tıklayın.

Kolay Bisküvi Pastası (5 Dakikada) Tarifi
#7
Tavada Şipşak Pasta Tarifi

Fırında pişirme derdi olmadan tavada hazır edip çikolatalı pudingle tatlandırdığımız bu tarifimiz gerçekten de muazzam! Lezzetini merak edenleri tarife bekliyoruz.

#8
Puding Dolgulu Kek

Ufak ufak boşluklar açtığımız borcamda kekimizi puding ile doldurunca ortaya bu nefis lezzet çıktı. Denemek isteyenleri hemen tarife alalım.

Tarif için: Puding Dolgulu Kek

Puding Dolgulu Kek Tarifi
#9
Yumuşacık Pudingli Kek

Yine paket çikolatalı pudingin kek harcına katıldığı başka bir lezzete yer vermek istedik. Yumuşacık olan toz pudingli kek tarifimiz için tıklayın.

Yumuşacık Pudingli Kek Tarifi
#10
Muzlu Piramit Pasta

Kakaolu ve sütlü petibörün iki ayrı rengini kullanıp, çikolatalı pudingle krema yaptık. Dağılmadan, piramit şeklini koruyabilen bu nefis pasta tarifi için tıklayın.

Tarif için: Muzlu Piramit Pasta

Muzlu Piramit Pasta Tarifi
#11
Çikolata Lazanya

Farklı hazırlanmış beyaz kreması ve çikolatalı pudingiyle tadı ve görünümü çok leziz olan bir tatlı: Çikolata lazanya. Bir yiyenin ikinci dilimi isteyeceği bu tarifimizi denemek isterseniz tıklayın.

Tarif için: Çikolata Lazanya

Çikolata Lazanya Tarifi
#12
Pudingli Kulah Pasta

Sadece milföy ve çikolatalı pudingle hazırlanan bu külahları hem çocuklar hem bizler bayılarak yiyeceğiz. Yapımını merak ettiyseniz sizi tarife bekliyoruz.

Pudingli Kulah Pasta Tarifi
#13
Boş Süt Kutusunda Yaptıgım Bisküvi Pastam

Kalıbım yok demeyin, boş süt kutusunda yapılan aynen baton pasta görünümünde bu tarifi yapması çok ama çok basit!

Boş Süt Kutusunda Yaptıgım Bisküvi Pastam Tarifi
#14
Bayat Kek Pastası

Çikolatalı pudingle yapılan tatlılardan bayat kek değerlendirdiğimiz bir tarifteyiz. Bu tarifle hem bayat kekiniz taptaze bir lezzete kavuşacak hem de leziz mi leziz bir pasta yemiş olacaksınız.

Tarif için: Bayat Kek Pastası

Bayat Kek Pastası Tarifi
#15
Çikolatalı Pudigli Kek (Bu İkiliye Bayılacaksınız)

Çikolatalı pudingle neler yapılır? deyince üzeri pudingli keke mutlaka yer vermemiz gerekir. Lezzetli ve kolay yapılan bir tarifi için tıklayın.

Çikolatalı Pudigli Kek (Bu İkiliye Bayılacaksınız) Tarifi
#16
Kumlu Pasta Tarifi (Yiyenlerden Tam Not)

Hem sunumu hem de lezzetiyle yiyenlerden tam not alacak, yapması çok kolay bir pasta tarifi! Kremasını çikolatalı pudingle hazırlayabileceğiniz, üzeri kumlu altı kek şahane bir çay eşlikçisi.

Kumlu Pasta Tarifi (Yiyenlerden Tam Not)
#17
Pudingli Çikolatalı Tart

Çikolatalı pudingli tarifler dendi mi böyle hoş görünen tart tarifini listeye eklemesek olmazdı. Pastanede yiyeceğiniz kadar lezzetli tarifimiz için tıklayın.

Pudingli Çikolatalı Tart Tarifi
#18
Tepsi Pastası (videolu)

Çikolatalı puding, petibör ve krem şantinin enfes uyumu tepsi pastası. Çok kolay yapımının videolu tarifine bakmak isterseniz hemen tıklayın.

Tepsi Pastası (videolu) Tarifi
#19
Tırtıklı Puding Dolgulu Kurabiye

Çikolatalı puding ile ne yapılır? diyenlere bu kez de bir kurabiye tarifiyle yanıt verelim. Tırtıklı puding dolgulu kurabiye tarifi için tıklayın.

Tırtıklı Puding Dolgulu Kurabiye Tarifi
#20
Mozaik Pasta

Az malzemeyle yaptığımız çikolatalı pudingli mozaik pastayı bu sefer güzelce dekore ettik. Nasıl yaptığımızı merak edenleri ise tarife bekliyoruz.

Tarif için: Mozaik Pasta

Mozaik Pasta Tarifi
#21
Ev Yapımı Çikolatalı Puding (Videolu)

Listede yer alan tüm tatlı ve pastalarımızın hem hazır paket hem ev yapımı çikolatalı puding ile yapılabildiğini öncelikle belirtelim. Hazır puding kullanmayanlar için ise hazırladığımız bu enfes ev yapımı puding tarifini buraya bırakalım.

Ev Yapımı Çikolatalı Puding (Videolu) Tarifi
Çikolatalı Pudingle Yapılan 21 Kolay Tarif 09.12.2019 tarihinde yayınladı.